6

dobra, na tym etapie można zacząć nazywać florentino "marian paździoch"

0

czy "one shot one opportunity" coś sugeruje?

1

to jest mundial, tu nie ma spotkań łatwych xd

2

Dailon Livramento - w ubiegłym sezonie napastnik portugalskiego casa pia. statystyki: 26 występów i 0 goli. ale nam się meczycho trafiło

1

dean hussein i ch*j hahaha adaś uwielbiam cię

1

Llorente w wyjściowym, a Eric na trybunach? aha

0

ale bym się cieszył, gdyby real go wziął za 150mln. większego gwoździa do trumny nie jestem w stanie sobie wyobrazić. pozostaje tylko jedna prośba - niech ten realmadryt.tv zrobi transmisję z bójki mbappe-alvarez

6

gdzie jest ten chłop od "tylko osimhen!"?


4

@Ilka z różnych motywów na la rambli, kobiety na tym serwisie są najbardziej creepy (chyba nawet bardziej niż ci ludzie, którzy się kłócili, że z 16latkami to już można)

1

@RaptusS no na sztandarach ma tak wypisane, ostatnio go widziałem na mieście, gdzie szedł z wielkim banerem: "kazirodztwo jest okej"

@PeRRy skoro lubisz memy, to ten jest o tobie: https://imgur.com/uYJpWoB

0

ale oni są świadomi, że oficjalnie roony zaczynał sezon w drużynie rezerw i dopiero w styczniu dostał numer pierwszego zespołu, czy nie?

https://www.fcbarca.com/132243-oficjalnie-roony-bardghji-dostal-numer-pierwszej-druzyny.html

5

na la rambli jest więcej osób interesujących się piłką kobiecą, niż wśród głosujących na złotą piłkę. gratuluję alexii 3 balona

1

dzieciak mial wystawioną noge a ten bezgłowiec z walencji w niego wlecial. przestańcie gwizdać, bo łeb mnie boli

0

@Eklerek cienkowska to ta koleżanka z roku roberta pasuta?

1

@QQL5 codziennie mnie la rambla zaskakuje

17

"Argentyńczyk ma opinię lidera, zawodnika z charakterem i stopera gotowego do dowodzenia linią obrony." w mojej opinii to jest łamacz kości, który bardziej pasuje do jednej z madryckich drużyn (wybierzcie sobie jedną z czterech mafii)

1

@Encore nie znaliście tego? przecież to klasyk

0

"W zeszłym roku wygraliśmy Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwa Świata. To już się nie liczy? Nie popadajmy w absurd. " ale to ja chciałem powiedzieć "nie popadajcie w absurd"

36

"Rashford nie powinien już w tym sezonie strzelać, ponieważ gra z numerem 14 na plecach, a ma 14 goli i 14 asyst" Leszek Orłowski

9



ILE? ILEEEEEE!!!??

0

mówili: gdzie jest ramon? czy ma raka? ale nie, ja tylko byłem w sklepie po piwko przed kolejnym upokorzeniem florentinistów

1

my dziś z getafe gramy, czy co to za ekipa z madrytu?

1

był taki chłop co mówił, że już przykro się patrzyło na Barcelonę, gdy miała swoje najgorsze sezony w czasach bartomeu. dzisiaj patrzę na kolejne wiadomości od rywali zza miedzy i mi się żal robi. tam tylko valverde był dobry w tej ekipie i kończy z uszkodzeniem czaszki... hydraulikaaaa!

5

przypominam, że w tamtym klasyku rok temu mr madridista madridista:

1) zaliczyl bramke realowi, po faulu na yamalu
2) nie dał czerwo za dogso na ferranie
3) nie dał karniaka po zachaczeniu raphy przy strzale głową
4) nie dał karniaka po ewidentnej ręce tchouameniego
5) nie zaliczyl gola fermina po nabiciu jego dłoni z pół metra przez przeciwnika

pewnie jeszcze coś, ale to maciek miko będzie pamiętać

0

dobrze, młoda Szymczak wróci i zostanie już na tej pozycji na dobrych kilka lat

2

@Adran360 jak to czytałem, to szwed wbiegł w sakę

0

czyli to Zubimendi był problemem? xd

2

dlaczego tam rusek jest na bramce psg? dlaczego jakieś szmaty nie zarzucili na poprzeczkę? takiej brudnej od guwna albo wymiocin. jest więcej warta od gościa, który jeździ na reprezentować swoją "ojczyznę"

0

to kibicujemy Muriqiemu?

17

fun fact: 250mln zł, to mniej więcej tyle, ile arsenal wydał za Madueke z pięcioletnim kontraktem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?