0

@DonCarletto możliwe

0

@heniusss tak, Real zostawił sobie klauzulę odkupu. Na trzy lata. Pierwszy rok to był 8 mln, drugi 9 mln, za rok to byłby 10 mln. Ale miał oraz możliwość pierwokupu. Bo klauza jest ważna każdego lata do połowy sierpnia, a później Real jakby chciał go odkupić to musiałby kupić normalnie Paza

0

@dzefrej234 nasi grają młodziakami. Generalnie polecam się nie sugerować ligą Narodów na tym etapie, bo dużo weteranów u nas odpoczywa

5

@MaziFCB bo to praktycznie kibice utrzymują klub? Płacą za bilety, koszulki, podbiją oglądalność, dzięki czemu są sponsorzy. Więc tak, w sumie to pieniądze idą z kieszeni kibica

0

@KrychaFCB przecież to właśnie Marca prowadziła kampanię Anty Perez. Już taki As jest bardziej rzetelne pod względem Realu niż Marca, która jest bardziej pro Atletico

0

@Geble jest, Perez potwierdził w wywiadzie przed wyborami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?