Rasta_krk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@azulrojo11
próbowałeś tego linka który wcześniej wysłałem?
0
@azulrojo11
Tak jak pisałem nizej, ja zawsze ogladam na tomciotv . com - tylko ze musisz sie szybko zalogowac i otworzyc przez IE - bardzo dobra jakosc rzedu 1mb/s
0
Panowie
jak chcecie mieć w miarę dobrą relację, to ja korzystam z tomciotv . com - tam jest relacja koło 1mb/s i jak nie ma mnie w domu przed TV to tam zawsze ogladam - tylko łącze trzeba mieć w miarę sensowne i niesttey jeszcze jeden minus - mimo ze otwiera sie przez sopcasta to jedynie z IE - choc i do mozilli mozna wtyczke zianstalowac, ale do starszych (do 6.0 IE Tab + jeszcze nie ma).
Jak dla mnie - jakos transmisji super ;)
0
No tak, odpowiedz juz sobie znalazlem na stronie FCB :P
"All official FC Barcelona supporters clubs enjoy a special 15% discount on all tickets you purchase using this new system. Also, for all games this season, from ticket number 10 that you buy, you will not have to pay any handling fees (as opposed to the standard procedure of a fee of Ź2 per ticket)"
Ponieważ Polska Penya jest oficjalnym suppoerterem, rozumiem że zpais ten obowiązuje? :)
0
Mam pytanie,
czy będąc w Penyi są zniżki na bilety na stadion (kupowane przez strone FCB)?
0
No ja seeduje ile moge :) tu gdzie teraz jestem jest światło, także odemnie do Was leci 140kB/s
ech, żeby wszędzie był taki net byłoby cudnie :)
0
Oglądałem Barce w '92 - mając wówczas 8 lat
i od tamtego czasu zakochałem się w tej drużynie
i w jej filozofii gry, będąc w dobrych i złych latach z nimi,
najtrudniej było w 2003 gdzie zajelismy 6 miejsce tylko o punkt
wyprzedzając Athletic - tak mało brakło by wogóle nie grać w pucharach. A teraz to! Niesamowite, już czwraty wygrany finał jaki oglądam z Barcą! Coz za radosc :) :) :)
KIBICE! MAMY NIEPRAWDOPODOBNE SZCZĘŚCIE!!
Oglądamy najlepszą drużyne w historii piłki nożnej!! ;)
Mało tego, jesteśmy jej kibicami!!
Czego chcieć więcej?
;)
0
Ech, ja też ide pod nóż po wembley i też mnie czeka artroskopia kolana lewego... Ale w przeciwienstwie do Puyola już w piłkę raczej nie pogram :P Swoją drogą medycyna (jak masz duużo kasy) potrafi w tej chwili zrobić prawie wszystko vide Abidal... :)
0
Armandi,
zgodze się z Toba, mi się jego gra podoba, aczkolwiek sporo musi się nauczyć, z tymże na szczęście ciągnie go do przodu i ma fajne dośrodkowania, a nie same podania do tyłu. Myślisz ze za ile do wyciągnięcia? Jak dla mnie bardzo ciekawa opcja na lewą flankę.
0
Witam,
wklejam by poprawić sobie i Wam humor skecz pod tytułem
"Co się dzieje w szatni realu madryt":
Najbardziej mi się fragment: CR pyta: kto ma ładniejszych piłkarzy:
Poównując Barce bez Ronaldinho i Real z Ozilem... ciągle Barca :)
Wesołych:)
0
Daily Express... Już naprawde nie mają co wymyślać...
0
Czy znacie jakis program w ktorym mozna by ustawic porty TCP i UDP? Chodzi mi o cos zeby przepuscic przez firewalla, a nawet na justinie nie moge ogladac ;/ tylko mogulus w dramatycznej wrecz jakosci :( pomozcie prosze
0
nie wiecie moze czy istnieje program ktory dzialal by na portach 80 jak np mogulus ale bylby w lepszej jakosci?