0

jak dla mnie wynik jest nie wazny wazne jest zwyciesto nie podniecajcie sie po ostatnich wynikach real to real a grand derby to zupełnie inny mecz mysle ze chłopcy bedą skoncentrowani na swoim i wykonają kawał dobrej roboty.... POZDRO REDAKCJA !!

0

aaa ja tam powiem szczerze ze wole samu ;D Benzema jest dobry nie powiem i młody przeciez ale E2 gdy tylko omijają go kontuzje to jak dla mnie przynjamniej to mamy najlepszego napastnika na swiecie bez 2 zdan :D pozdro zioomki Visca El Barca ;)

0

pep stosuje rotacje dlatego nie grał alves ale to dobrze :D Druzyna ma wielki potencjał piekny mecz ten sezon musi byc nasz Visca El Barca ;D;D;D

0

dobra grupa ;) PODOLSKIEGO DO BARCY !!!!

0

A ja bym wyluzował troszke, to nie sa mecze o stawke, wiec gra sie inaczej. Ogladałem mecz i musze przyznac ze gra bardzo mi sie podobała VISCA EL BARCA ;) pozdro redakcja.

0

przedwczesny finał dobre dobre ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?