Ratownik18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
nAMYSLóW
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak dla mnie wynik jest nie wazny wazne jest zwyciesto nie podniecajcie sie po ostatnich wynikach real to real a grand derby to zupełnie inny mecz mysle ze chłopcy bedą skoncentrowani na swoim i wykonają kawał dobrej roboty.... POZDRO REDAKCJA !!
0
aaa ja tam powiem szczerze ze wole samu ;D Benzema jest dobry nie powiem i młody przeciez ale E2 gdy tylko omijają go kontuzje to jak dla mnie przynjamniej to mamy najlepszego napastnika na swiecie bez 2 zdan :D pozdro zioomki Visca El Barca ;)
0
pep stosuje rotacje dlatego nie grał alves ale to dobrze :D Druzyna ma wielki potencjał piekny mecz ten sezon musi byc nasz Visca El Barca ;D;D;D
0
dobra grupa ;) PODOLSKIEGO DO BARCY !!!!
0
A ja bym wyluzował troszke, to nie sa mecze o stawke, wiec gra sie inaczej. Ogladałem mecz i musze przyznac ze gra bardzo mi sie podobała VISCA EL BARCA ;) pozdro redakcja.
0
przedwczesny finał dobre dobre ;p