Rdztomek
Dołączył/a: październik 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W Anglii Arsenal ma już pewna czwórkę ;)
0
Mam dokładnie ten sam kłopot :(
0
Spokojnie, ogra się w lidze a w przyszłym sezonie będzie nosił puchar LM ;)
0
Paulinho do podstawowej 11! :D
8
Oj sprawdzają się u nas czarnoskórzy piłkarze! Zapraszamy Seriego!
5
Od kilku tygodni przewija się temat, że klauzule są tylko w Hiszpanii..
11
Kiedy zobaczyłem, że coś stało się oficjalnie to od razu pomyślałem że zakontraktowaliśmy Coutinho..
1
Gdyby nie jego interwencja po stracie piłki przez Arde w 93' to nie byłoby żadnej remontady! Bohater! :D
2
Zagrali gorzej niż my w Paryżu.. To nie mogło skonczyć sie inaczej!
0
Obawiam się, że podzieli los Lauranta Blanca :D
0
Mimo, że sie troche Messi zagotował to i tak piękna sprawa :D
0
Ja do tej pory nie wierze i Tobie też sie nie dziwie! Dokonać czegoś takiego, tylko Barcelona mogła temu podołać!
0
Pozbieraliście już szczęki z podłóg ? :))
6
Rudy do spółki z Suarezem pokazuje, że było 6 - 1 :)))
0
Messi ma hiszpańskie obywatelstwo ;)
0
czyli mam rozumiec ze posiadacze nc+ za 109zl nie obejrza meczu nie wazne czy psg-barca czy juve -bayenr na npremium bo go do cholery nie ma tak...?
0
to zna juz ktos prawidłową odpowiedzn a pytanie czy ogladać bedziemy na nsport czy npremium?
0
tylko jak wygląda sprawa z npremium hd? kanal włączy sie późnej bo póki co to go nie mam.
0
10Ronaldinho10
najlepiej wszystkie pokolei..
Ja osobiście wole iść na impreze andrzejkową a obejrzeć powtórki z meczów ;)
0
ma ktos jakas dobra transmisje ktora sie nie zacina?
0
według mnie też najlepszym rozwiązaniem byłoby postawienie na pare Masche i Busi jako środkowych obrońców i Songa jako DM, Busquets przyda sie jako obrońca gdyż przy absencji Pique jego wzrost i umiejętność przewidywania i odbioru piłki będzie tutaj niesamowicie potrzebna, zaś Song zdołał udowodnić ze daje dużo świeżości, pewności gry i swobody w rozgrywaniu piłki ;)
0
Panowie a w Madrycie -4 :P
0
Cieszy mnie to bardziej niż poprawiona matura z matematyki !!
0
Według mnie Alexis wykoał kawał świetej roboty w tym sezonie i pokazał co potrafi! Gdyby nie kontuzje to na pewno nabrałby dużo więcej pewności siebie, a co za tym idzie, więcej dryblingów i indywidualnych akcji. 15 trafien w pierwym sezonie to bardzo dobry wynik wiec transfer można ocenić na duży +! Z Fabsem jest podobnie, niby pierwszy sezon ale oczekiwania każdy z nas miał pewnie dużo większe, no bo wychowanek i okres adaptacji do drużyny przyszedł mu pewnie dużo łatwiej i szybciej, mimo tego że w pierwszej częsci sezonu szło mu bardzo dobrze, mogło być lepiej ;) Oba transfery jak najbardziej udane, czekamy co pokażą dalej!
0
jak to bedzie niby wygladac?