4

W Anglii Arsenal ma już pewna czwórkę ;)

0

Mam dokładnie ten sam kłopot :(

0

Spokojnie, ogra się w lidze a w przyszłym sezonie będzie nosił puchar LM ;)

0

Paulinho do podstawowej 11! :D

8

Oj sprawdzają się u nas czarnoskórzy piłkarze! Zapraszamy Seriego!

5

Od kilku tygodni przewija się temat, że klauzule są tylko w Hiszpanii..

11

Kiedy zobaczyłem, że coś stało się oficjalnie to od razu pomyślałem że zakontraktowaliśmy Coutinho..

1

Gdyby nie jego interwencja po stracie piłki przez Arde w 93' to nie byłoby żadnej remontady! Bohater! :D

2

Zagrali gorzej niż my w Paryżu.. To nie mogło skonczyć sie inaczej!

0

Obawiam się, że podzieli los Lauranta Blanca :D

0

Mimo, że sie troche Messi zagotował to i tak piękna sprawa :D

0

Ja do tej pory nie wierze i Tobie też sie nie dziwie! Dokonać czegoś takiego, tylko Barcelona mogła temu podołać!

0

Pozbieraliście już szczęki z podłóg ? :))

6

Rudy do spółki z Suarezem pokazuje, że było 6 - 1 :)))

0

Messi ma hiszpańskie obywatelstwo ;)

0

czyli mam rozumiec ze posiadacze nc+ za 109zl nie obejrza meczu nie wazne czy psg-barca czy juve -bayenr na npremium bo go do cholery nie ma tak...?

0

to zna juz ktos prawidłową odpowiedzn a pytanie czy ogladać bedziemy na nsport czy npremium?

0

tylko jak wygląda sprawa z npremium hd? kanal włączy sie późnej bo póki co to go nie mam.

0

10Ronaldinho10
najlepiej wszystkie pokolei..
Ja osobiście wole iść na impreze andrzejkową a obejrzeć powtórki z meczów ;)

0

ma ktos jakas dobra transmisje ktora sie nie zacina?

0

według mnie też najlepszym rozwiązaniem byłoby postawienie na pare Masche i Busi jako środkowych obrońców i Songa jako DM, Busquets przyda sie jako obrońca gdyż przy absencji Pique jego wzrost i umiejętność przewidywania i odbioru piłki będzie tutaj niesamowicie potrzebna, zaś Song zdołał udowodnić ze daje dużo świeżości, pewności gry i swobody w rozgrywaniu piłki ;)

0

Panowie a w Madrycie -4 :P

0

Cieszy mnie to bardziej niż poprawiona matura z matematyki !!

0

Według mnie Alexis wykoał kawał świetej roboty w tym sezonie i pokazał co potrafi! Gdyby nie kontuzje to na pewno nabrałby dużo więcej pewności siebie, a co za tym idzie, więcej dryblingów i indywidualnych akcji. 15 trafien w pierwym sezonie to bardzo dobry wynik wiec transfer można ocenić na duży +! Z Fabsem jest podobnie, niby pierwszy sezon ale oczekiwania każdy z nas miał pewnie dużo większe, no bo wychowanek i okres adaptacji do drużyny przyszedł mu pewnie dużo łatwiej i szybciej, mimo tego że w pierwszej częsci sezonu szło mu bardzo dobrze, mogło być lepiej ;) Oba transfery jak najbardziej udane, czekamy co pokażą dalej!

0

jak to bedzie niby wygladac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?