a co miał sam Ronaldo zrobić z Niemcami? I to jeszcze grając w 10? Pomyśl... Messi też jakoś nie pomógł drużynie w finale (jedno fatalne pudło) i Argentyna przegrała właśnie z Niemcami. Portugalia na MŚ nie wypadła źle - koniec końców 3 miejsce i identyczną liczbą punktów w porównaniu do drugiego miejsca (stosunek bramek tylko przesądził) Argentynę napędzał do pewnego momentu di Maria a cały turniej Mascherano (lepszy od Messiego) . Messi strzelił ładne gole w grupie śmiechu. Nie umniejszam jego gry ale mówię jak jest. Co niektórzy przesadzają oceniając jego grę ma MŚ.
Komentarze
0
no.. spisek!
0
0
no to gratuluję mistrzostwa Hiszpanii FC Barcelonie.
0
idź z takimi komentarzami gdzie indziej bo za pejsy wytargam!
0
a co miał sam Ronaldo zrobić z Niemcami? I to jeszcze grając w 10? Pomyśl... Messi też jakoś nie pomógł drużynie w finale (jedno fatalne pudło) i Argentyna przegrała właśnie z Niemcami. Portugalia na MŚ nie wypadła źle - koniec końców 3 miejsce i identyczną liczbą punktów w porównaniu do drugiego miejsca (stosunek bramek tylko przesądził) Argentynę napędzał do pewnego momentu di Maria a cały turniej Mascherano (lepszy od Messiego) . Messi strzelił ładne gole w grupie śmiechu. Nie umniejszam jego gry ale mówię jak jest. Co niektórzy przesadzają oceniając jego grę ma MŚ.
5
5 goli w profesjonalnej lidze (podobno najlepszej na świecie) zawsze będzie spektakularnym wynikiem obojętnie z kim.
4
sędzia pomógł Realowi? xD idź do psychiatry
3
no gdzie są ci co tak dopingowali i chcieli żeby Atletico przeszło? Jak można dopingować takim rzeźnikom i psychopatom..? Wygrał futbol.
2
no dobry jest ale skuteczności Ronaldo to on nie ma (vide mecz z Sevillą pierwszy z brzegu)
2
no i? Ktoś Messiemu broni również tak nabijać? Pomyśl a nie się czepiasz. lol