O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dodano: 2010-02-24 11:46:10, autor: Zielony164

a ty brales cos czy ogladales inny mecz hahahaha co za koles!!! walnij siebie i zobacz mecz jeszcze raz

0

Dodano: 2010-02-24 14:46:42, autor: miszczu2006

zgadzam sie totalnie a jak Ibra strzelal i obronca wybil reka to wczesniej Ibra sam sobie reka pomogl .Ludzie czy wy ogladaliscie ten sam mecz?.3:0 dla Niemcow powinno byc no ale jak skoro nie idzie to trzeba strzelic ze spalonego bramke a sedziowie pomoga skoro 2 razy pomogli to i teraz tez.Brawo naprawde brawo

0

Siemano,jestem kibicem Realu i zalogowalem sie tylko po to zeby zobaczyc komentarze po wczorajszym meczu.Napisze szczerze,ogladalem tylko skrot ale to co wyprawial sedzia tego meczu to jest totalna zenada przy takim sedzioaniu to nawet Wisla Krakow jest w stanie wygrac lige mistrzow.Dwa ewidentne karne da Stuttgartu,bramka dla Barcy zdobyta ze spalonego i do tego Ibra,to juz wogole totalne przegiecie nawiasem piszac to chyba Henry go tego nauczyl nie dosc ze sam zatrzymal pilke reka to jeszcze po oddaniu strzelu bezczelnie pokazywal sedziemu ze obronca wybil reka !!! no szal totalny!!!.Bez urazu kibice ale tak to sie meczu nie wygrywa ani nie remisuje ,sprawiedliwie byloby trojeczka da Niemcow niestety a tak jes remis i Barca przepchnieta.

Zobacz wszystkie

0

Siemano,jestem kibicem Realu i zalogowalem sie tylko po to zeby zobaczyc komentarze po wczorajszym meczu.Napisze szczerze,ogladalem tylko skrot ale to co wyprawial sedzia tego meczu to jest totalna zenada przy takim sedzioaniu to nawet Wisla Krakow jest w stanie wygrac lige mistrzow.Dwa ewidentne karne da Stuttgartu,bramka dla Barcy zdobyta ze spalonego i do tego Ibra,to juz wogole totalne przegiecie nawiasem piszac to chyba Henry go tego nauczyl nie dosc ze sam zatrzymal pilke reka to jeszcze po oddaniu strzelu bezczelnie pokazywal sedziemu ze obronca wybil reka !!! no szal totalny!!!.Bez urazu kibice ale tak to sie meczu nie wygrywa ani nie remisuje ,sprawiedliwie byloby trojeczka da Niemcow niestety a tak jes remis i Barca przepchnieta.

0

Dodano: 2010-02-24 14:46:42, autor: miszczu2006

zgadzam sie totalnie a jak Ibra strzelal i obronca wybil reka to wczesniej Ibra sam sobie reka pomogl .Ludzie czy wy ogladaliscie ten sam mecz?.3:0 dla Niemcow powinno byc no ale jak skoro nie idzie to trzeba strzelic ze spalonego bramke a sedziowie pomoga skoro 2 razy pomogli to i teraz tez.Brawo naprawde brawo

0

Dodano: 2010-02-24 11:46:10, autor: Zielony164

a ty brales cos czy ogladales inny mecz hahahaha co za koles!!! walnij siebie i zobacz mecz jeszcze raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?