Real1988
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To prawda real w tym sezonie nie zachwycał ale potrafie sie do tego przyznac !! nie pisalem ze barca jest słaba sportowo tylko ze zachowanie po meczu z interem to wstyd a i kibice ktorzy pisza ze valdes mogł wypi*** Mourinho co to jest !zachowanie jak w 5 lidze !! powinniscie umiec przegrywac niestety wasza druzyna pokazała ze nie potrafi i jak widac wiekszosc z was tez nie!!
0
Ban!
0
Smiesza mnie kibice barcelony co wypisuja ze valdes mogł wyp**** Mourinho...dzieciaki opanujcie sie to nie jest 5 liga trzeba umiec przegrywac!! a nie byc zapatrzonym we własny klub!! odpadliscie i dobrze bo szczerze was nie lubie ale szanuje i nie obrazam !! a zachowanie po meczu to wstyd dla takiego klubu jak Barca