Dobry mecz rozegraliście. Trzeba było pokazać że LM to nie UEFA i się udało.
Odnośnie Ibry nie rozumiem jak możecie krytykować zawodnika po 2 meczach. To, że nie strzelił gola nie znaczy że tak będzie przez cały sezon. U nas Ronaldo na razie też nie gra rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej prezentują się inni, ale nikt go nie krytykuje po1 czy 2 meczu.
Ibra na pewno się rozstrzela i będą wspaniałe derby z Realem.
Dobry mecz rozegraliście. Trzeba było pokazać że LM to nie UEFA i się udało.
Odnośnie Ibry nie rozumiem jak możecie krytykować zawodnika po 2 meczach. To, że nie strzelił gola nie znaczy że tak będzie przez cały sezon. U nas Ronaldo na razie też nie gra rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej prezentują się inni, ale nikt go nie krytykuje po1 czy 2 meczu.
Ibra na pewno się rozstrzela i będą wspaniałe derby z Realem.
Komentarze
0
Dobry mecz rozegraliście. Trzeba było pokazać że LM to nie UEFA i się udało.
Odnośnie Ibry nie rozumiem jak możecie krytykować zawodnika po 2 meczach. To, że nie strzelił gola nie znaczy że tak będzie przez cały sezon. U nas Ronaldo na razie też nie gra rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej prezentują się inni, ale nikt go nie krytykuje po1 czy 2 meczu.
Ibra na pewno się rozstrzela i będą wspaniałe derby z Realem.
Pozdro
0
Dobry mecz rozegraliście. Trzeba było pokazać że LM to nie UEFA i się udało.
Odnośnie Ibry nie rozumiem jak możecie krytykować zawodnika po 2 meczach. To, że nie strzelił gola nie znaczy że tak będzie przez cały sezon. U nas Ronaldo na razie też nie gra rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej prezentują się inni, ale nikt go nie krytykuje po1 czy 2 meczu.
Ibra na pewno się rozstrzela i będą wspaniałe derby z Realem.
Pozdro