RealMadrid31
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ech, widzę że nastroje przed GD dopisują, zresztą się nie dziwie bo obiektywnie patrząc to Real nie ma żadnych szans. W kadrze na ten moment nie mamy ANI JEDNEGO zdrowego lewego obrońcy ani skrzydłowego, nasza podpora w ostatnich sezonach (mowa oczywiście o Ikerze) jest kompletnie bez formy, brakuje absolutnie kluczowych graczy takich jak RvN, Sneijder czy Pepe... Jak już pisałem logicznie rzecz biorąc wynik jest z góry przesądzony. Ale nie zapominajcie o jednej rzeczy - to są Gran Derby i tu każdy piłkarz wychodzi na murawę podwójnie zmotywowany. Jeżeli Raul (bo schuster już jest pewien że przegramy) zdoła zarazić zespół swoją wolą walki to naprawdę nawet tak osłabieni "Królewscy" będą w stanie stawić wam czoła i walczyć jak równy z równym. W każdym razie liczę na dobry mecz w sobotę i pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Barcy :]