RealMadridFaN10
Dołączył/a: marzec 2011
Polska
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep odejdzie, nie mówie tego złośliwie jako że jestem kibicem realu madryt ( nie dlatego ze gra tam Cristiano Ronaldo - akurat ja modle sie aby go sprzedano) ale pep daje wyrazne znaki że chce odejsć.
0
Myślę że Bojan Krkic zostanie na kilka nastepnych sezonów.Kibicem Realu Madryt jestem od ladnych kilku lat ale zawsze FC BARCELONA mnie fascynowała.Od kiedy kupiłem Canal+ i mogę oglądać Hiszpanską piłke ( nie tylko tą ligę ) młodzi piłkarze barcelony tacy jak : Bojan Krkic , Ibrahim Afellay , Thiago Alcantara, nie zostaną sprzedani ponieważ zarząd Barcelony bedzie ich szykował jako następców środka pola Xavi/Iniesta nie oszukujmy się i nie piszę tego złośliwie Xavi pogra jeszcze 3-4 sezony choć mogę się mylić.
Pozdro dla normalnych kibiców!
0
Zapomniałem dodac.. gratulacje za wembley!
0
Ludzie naprawde nie rozumiem waszych komentarzy typu '' Sprzedac tego , doplacic za tego '' ludzie opanujcie sie.Nikt ze sztabu barcelony nie siedzi na tym forum i nie przegląda waszych spekulacji, na temat transferów, kibicie nia maja nic do gadania, wszystko zalezy od zarządu..