Użytkownik zbanowany
22 lutego 2014, 22:29
0
15 listopada 2010, 14:22
I na papierze, i na boisku Ronaldo lepszy : )
7 maja 2010, 16:13
Nie napinajcie się tak.
2 maja 2010, 00:06
Trochę nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać ;) http://demotywatory.pl/1487583/Zagwizdal-juz
30 kwietnia 2010, 20:51
LionelMessi - sam jesteś cio**. Trochę szacunku, rodzice cię nie wychowali?
29 kwietnia 2010, 14:32
Płakać to na pewno nie będziemy :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
I na papierze, i na boisku Ronaldo lepszy : )
0
Nie napinajcie się tak.
0
Trochę nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać ;)
http://demotywatory.pl/1487583/Zagwizdal-juz
0
LionelMessi - sam jesteś cio**. Trochę szacunku, rodzice cię nie wychowali?
0
LionelMessi - sam jesteś cio**. Trochę szacunku, rodzice cię nie wychowali?
0
Nie napinajcie się tak.
0
Trochę nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać ;)
http://demotywatory.pl/1487583/Zagwizdal-juz
0
I na papierze, i na boisku Ronaldo lepszy : )
0
Płakać to na pewno nie będziemy :)