0

no dobra ziomek wyluzuj ja tylko porownuje co wy robiliscie w tamtym sezonie jak najezdzaliscie na sedziow a jak teraz real na nich narzeka to piszecie ze nie wiadomo co oni sobie mysla bla bla bla. Dobra jednym slowem taka jest pilka sedziowie to tez tylko ludzie robia bledy a jesli ktos narzeka to okey niech narzeka ale nie piszcie takich glupot zreszta zrobicie jak chcecie. Dzieki i siema xD

0

A jak w tamtym roku wam nie szlo to tez odrazu na sedziow bylo zwalanie wiec nie piszcie glupot. Zawsze jesli nie bylo jakiegos karnego albo bramka ze spalonego i stracone punkty to 4 dni plakaliscie ze sedzia zly wiec lepiej popatrzcie jak wy wtedy sie zachowywaliscie a pozniej gadajcie. Dzieki i siemano

0

Hehe. Widze ze jestescie bardzo pewni siebie bo jestescie teraz silni ale jedno wam powiem. Wystarczy aby 2 zawodnikow zlapalo kontuzje i jest juz po zespole. Messi i Xavi zlapia kontuzje i ten zespol juz nie istnieje. Nigdy nie zycze nikomu zle ale to co wy wyrabiacie i piszecie ze ten mecz juz jest wygrany ze Real zostanie rozjechany 5;0 to przechodzi ludzkie pojecie i mam nadzieje wlasnie ze akurat Messi i Xavi doznaja tych kontuzji a wtedy sie przekonacie ze ta wasza Barcelona wcale nie jest taka super. Ja mam tylko nadzieje ze Real sie zmotywuje i wygra to spotkanie bo wasza pewnosc siebie to jest przesada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?