0

Bardzo dużo błędów w artykule, zwłaszcza w pierwszych akapitach. Do poprawki. Co do meczu, momentami świetna gra, znakomity Messi, który pokazuje kto jest najlepszy na świecie, bardzo duże zaangażowanie Leo szczególnie w 1. połowie to duży plus i jego forma jest świetnym prognostykiem przed Atletico. Na wyróżnienie także Rakitic, Neymar, Alba i pewny w bramce Bravo. Martwi razaca nieskuteczność Suareza. Ogólnie dobry mecz w wykonaniu Barcy, oprócz kilku niepewnych i nerwowych zagrań w obronie.

0

Dobra dzięki wszystkim, miłego dnia wam życzę. Pozdr :)

1

Ktoś sie orientuje ile pieniędzy dostajemy od Nike za sezon?

1

Ah ta swoboda wypowiedzi

0

0

Szczyt debilizmu, uświadomie pana, ze to nie Menotti nie uwzględnił Suareza na gali fifa więc o jakiej tu hipokryzji może być mowa?

0

Polecam Stonogę i jego niewiarygodne fakty o śmierci Leppera ;v

0


Widzieliście już?

1

Xavi pls nie zasłużyliśmy na porażkę? Serio? Co za gość. Mógłby wziąć to na klatę, a nie jeszcze szukać wymówek i " że piłka nie chciała wpaść"

0

No to w takim razie nie o nowym lecz starym pomyśle ;)

0

Co byście powiedzieli o nowym pomyśle, mianowicie komentarz dnia/tygodnia? Zwycięski komentarz widniał by przez pewien czas gdzieś na stronie, co już by było nagrodą. Byłoby zapewne więcej wejść, jak i samych komentarzy, więc admini nie stracą, a wokół kibiców zrobi się ciekawa rywalizacja ;)

1

Kto jak kto, ale Xavi powinien wiedzieć, że za błędy się płaci. Przepisy to przepisy, jak najbardziej sprawiedliwa kara.

1

Bardzo, bardzo optymistycznie ;)

1

Rożnica jest taka, że w dwóch pierwszych przypadkach strzela Ronaldo, a w pozostałych randomowy zawodnik ;)

2

Całkowita racja. Sznasa to dobry towar dla młodych zdolnych.

1

Widzę, że nie darzy mnie Pan sympatią Panie LOL LOL. Ja mimo wszystko życzę Panu wszystkiego dobrego w tym roku, jak i w każdym kolejnym nadchodzącym. Oby nie dostał Pan zawału, smutno będzie bez wierszyków.

1

Obsesje to macie na punkcie Cristiano Ronaldo. Na litość boską ile można? ;)

1

Ja myślę, że będą to pojedynki wyrównane z minimalnym wskazaniem na jedną z drużyn.

1

Pan od wierszyków wrócił!

1

Dokładnie tak. My życzliwi musimy szerzyć nasze poglądy i uzdrawiać to społeczeństwo. Pokój z Tobą, obyś w tym nadchodzącym roku ziścił wszelkie marzenia. Trzymaj się ciepło i pozdrowienia dla koleżków z gimbazy!

1

Na tej stronie jest ciężko o życzliwość. Lepiej liczyć na siebie i wujka google ;)

1

No fakt. Tak samo wszyscy chcieli i cieszyli się z Enrique, a teraz sam wie Pan jak jest ;)

1

;) Z tego co wiem, to Patric nic szczególnego, zresztą jak cała Barca B

1

Ma Pan rację. Wielka litera. Oczywiście, może wygrać, tylko czy 3:0? Na Anoeta? Spójrzmy REALnie ;) (To już złośliwe niech Pan nie bierze tego do siebie ;) )

1

Nie znam różowiutkich niestety

1

Nick to zbieg okoliczności ;) Ortografii? Gdzie popełniłem błąd? A co do nastawienia do Barcy to po prostu jest ono typowe jak dla (patrz nick)

1

To ten pan od wierszyków jak mniemam?

1

a po czym stwierdziłeś, że Realowi?

2

chyba w bierki pod wodą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?