O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5755
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ty panie przede mną

1.Ortografia

2.Ten news to był żart

3.Nie jestem Hala Dzieckiem kibicuje od 5 lat

4.Powinienem nie odpisywać ci bo mam zwyczaju nie dyskutować z nastoletnimi fanami Barcy

0

Właśnie nie napinajcie się tak

A i wejdźcie na RM.pl

Tam to wy nam żyć nie dajecie

więc odpłacamy się tym samym

I do was nic nie mam tylko Villa mnie

trochę zdenerwował swoją wypowiedźą

0

BAN!

0

A sorry ma rację,jest różnica

Real jest dużo lepszy od Barcy

0

Ty panie Villa patrz pan na tabelę

Zobacz wszystkie

0

Ten wasz Messi to twardy facet,myślę że wyrobi się wcześniej

Ale ta kostka tak opuchła że myślałem że z miesiąc będzie pauzować

0

Brcelonista

Sorry ale to chyba nasz Mou jest w tej chwili najlepszym trenerem na świecie,nie odejmując klasy Guardioli który bez wątpienia jest jedym z najlepszycch

0

Nooo Katalońscy koledzy muszę napisać że będzie z wami ciężko w tym sezonie.Gracie dobrą piłkę, ale bez Messiego to Barca to nie Barca,nie w sensie sportowym,ale jako symbol klubu.

0

Na buku największe szanse w LM mają Real i Barca,oby się sprawdziło chcialbym taki finał

0

Właśnie nie napinajcie się tak

A i wejdźcie na RM.pl

Tam to wy nam żyć nie dajecie

więc odpłacamy się tym samym

I do was nic nie mam tylko Villa mnie

trochę zdenerwował swoją wypowiedźą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?