O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 494
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 1

Komentarze

0

Wy tak naprawdę piszecie? Przeczytajcie swoją mowę nienawiści. Chcę Wam się tak? Przecież jeżeli nie ma winy to nie będzie kary. Po co ten jazgot.
Ps klub mem? naprawdę?
Ja tam szanuję Barcę, Milan, Manchester, i wiele innych klubów bo to One tworzą historię piłki nożnej.
Jestem kibicem Realu od 1984, gdy nic nie wygrywali, chcę żeby wygrywali NA BOISKU, z każdym, ale jak np. Pepe rozj...ł chłopa byłem za dyskwalifikacją, jak Messi grał to Wam zazdrościłem, czy Ktoś tutaj w podobnym tonie umie się wyrazić?. A kwestia nieprawidłowości? Poczekajmy, nie szczekajmy.

1

Widzieliście gdzieś tyle kontuzji ręki? Ale tak szczerze? Bez spinki. Mój nick mówi wiele. Dla mnie Benzema po jakimś czasie po kontuzji, ośmieszał się. I.....

Zobacz wszystkie

1

Widzieliście gdzieś tyle kontuzji ręki? Ale tak szczerze? Bez spinki. Mój nick mówi wiele. Dla mnie Benzema po jakimś czasie po kontuzji, ośmieszał się. I.....

0

Wy tak naprawdę piszecie? Przeczytajcie swoją mowę nienawiści. Chcę Wam się tak? Przecież jeżeli nie ma winy to nie będzie kary. Po co ten jazgot.
Ps klub mem? naprawdę?
Ja tam szanuję Barcę, Milan, Manchester, i wiele innych klubów bo to One tworzą historię piłki nożnej.
Jestem kibicem Realu od 1984, gdy nic nie wygrywali, chcę żeby wygrywali NA BOISKU, z każdym, ale jak np. Pepe rozj...ł chłopa byłem za dyskwalifikacją, jak Messi grał to Wam zazdrościłem, czy Ktoś tutaj w podobnym tonie umie się wyrazić?. A kwestia nieprawidłowości? Poczekajmy, nie szczekajmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?