18 grudnia 2010, 23:55
0
Kibice realu z kibicami espanyolu mogą sobie od dziś piątki przybijać.
14 listopada 2010, 20:45
k*rwa real wygrywa
14 listopada 2010, 19:33
SPORTING DAWAJ CAŁA POLSKA NA WAS LICZY ;]
31 października 2010, 15:38
Wszystkie gole ładne ale gol na 2-0 BAJKA!!
19 października 2010, 18:54
normalnie diss nam się zrobił ;pp
14 września 2010, 21:03
ajj Inesta prawie
6 kwietnia 2010, 21:33
MESSI KOOOOOOOOOOOOOOOOOCHAM CIĘ
14 września 2010, 21:04
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53 świetny link
14 września 2010, 21:05
14 września 2010, 21:06
JA PIERDO*E 1-0 DLA KONICZYN
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Kibice realu z kibicami espanyolu mogą sobie od dziś piątki przybijać.
0
k*rwa real wygrywa
0
SPORTING DAWAJ CAŁA POLSKA NA WAS LICZY ;]
0
Wszystkie gole ładne ale gol na 2-0 BAJKA!!
0
normalnie diss nam się zrobił ;pp
0
ajj Inesta prawie
0
MESSI KOOOOOOOOOOOOOOOOOCHAM CIĘ
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53 świetny link
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53 świetny link
0
JA PIERDO*E 1-0 DLA KONICZYN