Reck
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NO jakim cudem on to złapał JAK ....
0
Dziekuje dobranoc ide pić bo zaraz komuś zęby wybije chyba
0
0
I minuta w du...
0
Trzeba liczyć na potknięcie się Realu
5
0
I mam nie odparte wrażenie że tak samo się skończy .
0
Tak w sumie nie wiem jak mógł by to ktoś potraktować na serio . Choć w sumie nie takie rzeczy się widziało .
0
No i messi znów człapie ...
1
Kur... zawaaaał
0
Brawo Alves ...
11
Rzut wolny w polu karnym to jest zawsze karny. Nie no brawo
0
Odnotować 1 raz usłyszałem cos o Roberto .
0
Czemu niby oddał karny powinien być i był
0
Mówiłem limit pecha . :)
0
Dooobra limit pecha wyczerpany na dziś .
1
Messi nie strzela prawą nogą POZDRAWIAM !
1
Eh Ci sędziowie normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera .
0
Nie czaje tego spuszcania się nad Bartrą rozumiem gra dobrze ale bez przesady. Do najlepszych jeszcze sporo brakuje .
0
Od pytanie ... :/
0
Czo ten Neymar ?!@
0
Zapoda ktoś link do meczu ? :)
0
2 akcje zwalone przez Neya z rzędu .
0
Czo ten Neymar
0
Suarez żyj !
0
Adriano ładnie ładnie :)
5
I cały szacunek do Atletico poszedł w pizdu ... Juanfran przegiął pałkę z tym kopaniem Neya .
0
I nagle ciśnienie mi spadło , ale ....
0
Tak grającą Barcę chcę widzieć co tydzień ,
3
MESSI BÓG KUUUURWAAA
3-1 BARCA