0

:-))) Pique :-) ładnie sie go oglada w kamerze.

0

a wlasnie Sergio Ramos otrzymal nagrode Fair Play od Sewilli :-D

0

Tak naparawde lubie i Real i Barce, jedna i druga druzyne ogladam z przyjemnoscia. Oczywiscie , gdy gral Real z Barca kibicowalam Los Blancos.Ale po klasyku jestem zdegustowana poziomem agresji kibicow obu druzyn.

Tak naprawde sami napedzacie taka chora atmosfere.Tu nie chodzi o gre w pilke , ale ,,zeby real dostal wpierdol '' badz ,,barca dostala lanie''.

0

fanthomas

No tak, ale ja nie twierdze, ze Real jest najlepszy i gra galaktyczny futbol, a Barca gra, wiec kazda druzyne powinna z latwoscia pokonac :-)

0

Skoro Barca pokazala galaktyczny futbol, czemu tego samego nie zaprezentowala w meczu

z Rubinem Kazan ?

Herculesem ?

Interem ?

???

0

Ah, moi drodzy, gdzie diabel nie moze tam prawnika posle:-)

Nie wiem jakie akty prawne i procedury obowiazuja w lidze hiszpanskiej.Na moich studiach prawniczych, az takich specjalizacyjnych przedmiotow nie mielismy :-D

Ale z tego co wyczytalam jeden mecz zawieszenia dla Ramosa, wynika z laskawosci arbitra, ktory w swoim protokole nie wspomnial o uderzeniu Pyola przez Ramosa, jedynie o faulu na Messim.W zwiazku z tym nalezaloby przeprowadzic jakies kolejne ,,dochodzenie'', ale byloby ono tylko formalnoscia.Innymi slowy arbiter ma pelnie wladzy w czasie meczu :-)

0

vamosbarcaaa

A tak wybacz, skopiowalam swoj text ze strony rm.pl :-)hehe

Ja sie moge z tym pogodzic, ze obecnie Barca jest najlepsza :-)Przeciez wyraznie to napisalam w swoim poscie ,,ze raz Barcelona jest lepsza raz Real byl'' w szczegolnosci chcialabym zwrocic uwage na slowko ,,byl'' co wskazuje na czas przeszly :-)

Poza tym odroznij dwie rzeczy, czym innym jest wtierdzenie , ze dla mnie REal jest najlepszy- bo jestem kibicem, a czym innym sa fakty :-)

jak kolego masz jeszcze jakies uwagi, to z checia podam Ci moje gg :-)

0

Taki jest sport, raz Barça jest lepsza raz byl Real.

DO KIBICOW BARCELONY: a co maja mowic pilkarze PRZED meczem ? ze beda szczesliwi z remisu ?Co maja mowic kibice ?Ze beda szczesliwi, ze im Barça wbije tylko 2 bramki ?

aha, i ja wczoraj rowniez otrzymywalam sms-y od kibicow Barçy.No, ale ja to ja, tak mi odpisalam, ze nie wiedzieli co powiedziec i nie wdawali sie ze mna w dyskusje:-)

Real jest dla mnie najlepszym klubem, z najfaniejszym trenerem, pilkarzami i nawet porazka z Barça 5-0 tego nie zmieni.

A Sergio...no coz, stracil chlopak glowe, nie pierwszy i nie ostatni raz.Mam nadzieje, ze spotka go za abstencja na co namniej 5 meczy, to moze mu sie ten charakterek utemperuje.

Ci, ktorzy sie smieja z porazki Realu-ludziomz kompleksami DZIEKUJE :-D

0

Taki jest sport, raz Barça jest lepsza raz byl Real.

DO KIBICOW BARCELONY: a co maja mowic pilkarze PRZED meczem ? ze beda szczesliwi z remisu ?Co maja mowic kibice ?Ze beda szczesliwi, ze im Barça wbije tylko 2 bramki ?

aha, i ja wczoraj rowniez otrzymywalam sms-y od kibicow Barçy.No, ale ja to ja, tak mi odpisalam, ze nie wiedzieli co powiedziec i nie wdawali sie ze mna w dyskusje:-)

Real jest dla mnie najlepszym klubem, z najfaniejszym trenerem, pilkarzami i nawet porazka z Barça 5-0 tego nie zmieni. Jak sie komus nie podoba to nie musi zagladac na te strone.

A Sergio...no coz, stracil chlopak glowe, nie pierwszy i nie ostatni raz.Mam nadzieje, ze spotka go za abstencja na co namniej 5 meczy, to moze mu sie ten charakterek utemperuje.

Ci, ktorzy sie smieja z porazki Realu-ludziomz kompleksami DZIEKUJE :-D

0

czupakabra

o przepraszam, ja sie zapisalam 3 miesiace temu, nawet biore udzial w typerce :-D

0

lukas

ja sie nie wstydze :-) FC Barcelona tez wiele razy potrafila zachowac sie bez honoru...nie wiem, czemu sie robiz tego talka afere.

0

lukim020895

No ja chcialabym, ale strone rm.pl wylaczyli :-D Poza tym ciesze sie szczesciem Barcelony :-) Badz co badz, ladnie grali.Pieknie rozgrywali pilke.

0

shikaii

:-) króliczkami :-) Jak bluzgac to przynamniej bez bledow ortograficznych :-)

0

Jarek1234

a Moj drogi, a co ma kibic swojego klubu innego powiedziec ? Dla mnie Real jest najlepszy, szkoda, ze tak przegrali, ale trudno.Nieh sie naucza wygrywac z Barca, a wtedy moga myslec o Mistrzostwie Ligi.

Troche mnie dziwi, ze tyle osob odczuwa jakas dzika satysfakcje z powodu przegranej Realu...Jakby to bylo na smierc i zycie badz final ligi mistrzow.

Chcecie jezdzic po realu prosze bardzo, ale pamietajcie, ze kazdy kij ma dwa konce i Wasza Barca rowniez kiedys przegra...

0

Osa123

Moja droga, mozesz poczytac moje komentarze, ja jestem kibicka Realu :-) enjoy :-)

0

Nie, nie moi drodzy kibice Barcelony Pan Ramos nie jest zly, prosze tutaj tak nie bluzgac mojego ulubionego pilkarza. Nerwy chloppakowi puscily, czy to pierwszy raz wylecial z boiska. To dobry pilkarz jest.

0

arkadio90

Jak to gdzie kibice Realu, ja jestem :-) Prosze mozesz mnie bluzgac, podac gg? 1206890 :-) Dziekuje :-)

0

Pomimo, iz jestem kibicka Realu Madryt..No czapki z glow, jak dzisiaj Barcelona zagrala!Niesamowite ! Na pocieszenie -Real i tak ma przytsojniejszych pilkarzy :-D

0

KaczorNidzica

Mam nadzieje, ze ten turecki Niemiec strzeli Barcy gola :-)

0

Mirek 1990 :

nie, nie samozadowalamy sie :-P ale jest ubaw po pachy !

0

Pahars: Ty chyba masz jakis kompleks gejopw. A tak Ramos byl w takim magazynie, zazdroscicie, ze nie dosc ze przystojne z niego ciacho, to do tego ma swietna klate

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?