Red Shewolf
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
:-))) Pique :-) ładnie sie go oglada w kamerze.
0
a wlasnie Sergio Ramos otrzymal nagrode Fair Play od Sewilli :-D
0
Tak naparawde lubie i Real i Barce, jedna i druga druzyne ogladam z przyjemnoscia. Oczywiscie , gdy gral Real z Barca kibicowalam Los Blancos.Ale po klasyku jestem zdegustowana poziomem agresji kibicow obu druzyn.
Tak naprawde sami napedzacie taka chora atmosfere.Tu nie chodzi o gre w pilke , ale ,,zeby real dostal wpierdol '' badz ,,barca dostala lanie''.
0
fanthomas
No tak, ale ja nie twierdze, ze Real jest najlepszy i gra galaktyczny futbol, a Barca gra, wiec kazda druzyne powinna z latwoscia pokonac :-)
0
Skoro Barca pokazala galaktyczny futbol, czemu tego samego nie zaprezentowala w meczu
z Rubinem Kazan ?
Herculesem ?
Interem ?
???
0
Ah, moi drodzy, gdzie diabel nie moze tam prawnika posle:-)
Nie wiem jakie akty prawne i procedury obowiazuja w lidze hiszpanskiej.Na moich studiach prawniczych, az takich specjalizacyjnych przedmiotow nie mielismy :-D
Ale z tego co wyczytalam jeden mecz zawieszenia dla Ramosa, wynika z laskawosci arbitra, ktory w swoim protokole nie wspomnial o uderzeniu Pyola przez Ramosa, jedynie o faulu na Messim.W zwiazku z tym nalezaloby przeprowadzic jakies kolejne ,,dochodzenie'', ale byloby ono tylko formalnoscia.Innymi slowy arbiter ma pelnie wladzy w czasie meczu :-)
0
vamosbarcaaa
A tak wybacz, skopiowalam swoj text ze strony rm.pl :-)hehe
Ja sie moge z tym pogodzic, ze obecnie Barca jest najlepsza :-)Przeciez wyraznie to napisalam w swoim poscie ,,ze raz Barcelona jest lepsza raz Real byl'' w szczegolnosci chcialabym zwrocic uwage na slowko ,,byl'' co wskazuje na czas przeszly :-)
Poza tym odroznij dwie rzeczy, czym innym jest wtierdzenie , ze dla mnie REal jest najlepszy- bo jestem kibicem, a czym innym sa fakty :-)
jak kolego masz jeszcze jakies uwagi, to z checia podam Ci moje gg :-)
0
Taki jest sport, raz Barça jest lepsza raz byl Real.
DO KIBICOW BARCELONY: a co maja mowic pilkarze PRZED meczem ? ze beda szczesliwi z remisu ?Co maja mowic kibice ?Ze beda szczesliwi, ze im Barça wbije tylko 2 bramki ?
aha, i ja wczoraj rowniez otrzymywalam sms-y od kibicow Barçy.No, ale ja to ja, tak mi odpisalam, ze nie wiedzieli co powiedziec i nie wdawali sie ze mna w dyskusje:-)
Real jest dla mnie najlepszym klubem, z najfaniejszym trenerem, pilkarzami i nawet porazka z Barça 5-0 tego nie zmieni.
A Sergio...no coz, stracil chlopak glowe, nie pierwszy i nie ostatni raz.Mam nadzieje, ze spotka go za abstencja na co namniej 5 meczy, to moze mu sie ten charakterek utemperuje.
Ci, ktorzy sie smieja z porazki Realu-ludziomz kompleksami DZIEKUJE :-D
0
Taki jest sport, raz Barça jest lepsza raz byl Real.
DO KIBICOW BARCELONY: a co maja mowic pilkarze PRZED meczem ? ze beda szczesliwi z remisu ?Co maja mowic kibice ?Ze beda szczesliwi, ze im Barça wbije tylko 2 bramki ?
aha, i ja wczoraj rowniez otrzymywalam sms-y od kibicow Barçy.No, ale ja to ja, tak mi odpisalam, ze nie wiedzieli co powiedziec i nie wdawali sie ze mna w dyskusje:-)
Real jest dla mnie najlepszym klubem, z najfaniejszym trenerem, pilkarzami i nawet porazka z Barça 5-0 tego nie zmieni. Jak sie komus nie podoba to nie musi zagladac na te strone.
A Sergio...no coz, stracil chlopak glowe, nie pierwszy i nie ostatni raz.Mam nadzieje, ze spotka go za abstencja na co namniej 5 meczy, to moze mu sie ten charakterek utemperuje.
Ci, ktorzy sie smieja z porazki Realu-ludziomz kompleksami DZIEKUJE :-D
0
czupakabra
o przepraszam, ja sie zapisalam 3 miesiace temu, nawet biore udzial w typerce :-D
0
lukas
ja sie nie wstydze :-) FC Barcelona tez wiele razy potrafila zachowac sie bez honoru...nie wiem, czemu sie robiz tego talka afere.
0
lukim020895
No ja chcialabym, ale strone rm.pl wylaczyli :-D Poza tym ciesze sie szczesciem Barcelony :-) Badz co badz, ladnie grali.Pieknie rozgrywali pilke.
0
shikaii
:-) króliczkami :-) Jak bluzgac to przynamniej bez bledow ortograficznych :-)
0
Jarek1234
a Moj drogi, a co ma kibic swojego klubu innego powiedziec ? Dla mnie Real jest najlepszy, szkoda, ze tak przegrali, ale trudno.Nieh sie naucza wygrywac z Barca, a wtedy moga myslec o Mistrzostwie Ligi.
Troche mnie dziwi, ze tyle osob odczuwa jakas dzika satysfakcje z powodu przegranej Realu...Jakby to bylo na smierc i zycie badz final ligi mistrzow.
Chcecie jezdzic po realu prosze bardzo, ale pamietajcie, ze kazdy kij ma dwa konce i Wasza Barca rowniez kiedys przegra...
0
Osa123
Moja droga, mozesz poczytac moje komentarze, ja jestem kibicka Realu :-) enjoy :-)
0
Nie, nie moi drodzy kibice Barcelony Pan Ramos nie jest zly, prosze tutaj tak nie bluzgac mojego ulubionego pilkarza. Nerwy chloppakowi puscily, czy to pierwszy raz wylecial z boiska. To dobry pilkarz jest.
0
arkadio90
Jak to gdzie kibice Realu, ja jestem :-) Prosze mozesz mnie bluzgac, podac gg? 1206890 :-) Dziekuje :-)
0
Pomimo, iz jestem kibicka Realu Madryt..No czapki z glow, jak dzisiaj Barcelona zagrala!Niesamowite ! Na pocieszenie -Real i tak ma przytsojniejszych pilkarzy :-D
0
KaczorNidzica
Mam nadzieje, ze ten turecki Niemiec strzeli Barcy gola :-)
0
Mirek 1990 :
nie, nie samozadowalamy sie :-P ale jest ubaw po pachy !
0
Pahars: Ty chyba masz jakis kompleks gejopw. A tak Ramos byl w takim magazynie, zazdroscicie, ze nie dosc ze przystojne z niego ciacho, to do tego ma swietna klate