Redman881
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sopot
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem dumny, że są oni częścią naszej drużyny.
Mam nadzieję, że wygra Xavi, chociaż ten rok był mocny w wykonaniu wszystkich trzech Panów, Messi i Iniesta będą mieli jeszcze czas na zdobycie tego trofeum. W tym roku jednak należy się ono zdecydowanie Xaviemu.
Pozdrawiam.
0
"A Real? Real wyglądał jak samotna, niezbyt urodziwa dziewczyna po tabletce gwałtu śpiąca na krześle w remizie na wiejskiej imprezie."
I tyle w temacie, dziękuję, dobranoc.
Visca el Barca!
0
Też bardzo go lubiłem i też uważam, że się nieco zmarnował, aczkolwiek miał ciężki charakter i za przeproszeniem "srał wyżej, niż miał dupę.."
Cóż..
0
Haryztybetu
Kolego, Ty masz jakiś problem ze sobą?
Czy to tylko jakaś prowokacja z Twojej strony?
Bo coś mi tutaj śmierdzi madridistą..
0
Powodzenia Sylwek!
Dziękujemy za wszystko.
0
Barcelona w tym sezonie piłkarskim, jak i poza boiskiem jest jakby poezją zapisaną samą ręką Boga, więc nie dziwię się temu artyzmowi wyrażonemu w sposób absolutnie bezkonkurencyjny. Na stronie żadnego klubu nie można znaleźć tak pięknego felietonu.
Chwała Barcy i oby ta piękna piękna poezja miała jak najdalszy koniec.
Brawo do autora tekstu.
Vamos Barca!
0
Mam nadzieję, że Barcelonę mimo wszystko ominie szerokim łukiem, a Eto'o zostanie. Tyle z mojej strony.
0
Ja w sondzie oddałem głos na Puyola, bo to co robił na prawej obonie podczas finału, chyba dało wszystkim niedowiarkom do zrozumienia, że pozostaje nadal w elicie najlepszych defensorów świata.
Co do Eto'o to się zgodzę, dlatego stoję za nim murem w sprawie "Ibry", nie zamieniałbym naszej "Czarnej Perły" na żadnego innego napastnika, przynajmniej jak na razie.
Co do Pique, szczerze powiem, że jakoś na początku niezbyt mnie przekonywał, jednak z czasem zauważałem jego fantastyczne interwencje w obronie oraz to, co wnosił "do szatni", swoje poczucie humoru i dobre nastawienie dla drużyny, chociażby przez to co "odstawiał" w samolotach.. nazywane później "Dj - Pique" - świetny zawodnik i myślę, że pewnie niesamowity człowiek.
0
Powiem tak, nawet jeśli Ibrahimović jest lepszym piłkarzem niż Eto'o, to i tak nie zamieniłbym naszej Czarnej Perły na niego.. nie po tym co dla nas zrobił przez te wszystkie sezony. Dla mnie są piłkarzami porównalnymi, każdy ma coś lepszego niż jego "konkurent", więc trudno rozstrzygnąć który z nich jest lepszy. Ja zostaje i staje murem za Eto'o!! Tyle z mojej strony.
0
Komu, jak komu, ale Thierry'emu się już dawno należało zdobycie Champions League, cieszę się , że piłkarz tej klasy osiągnął to z nami.. z Katalońską Barceloną!!
VeB!!
VeTH!!!!!
0
Od razu przychodzi mi na myśl Toure, jak jakoś koło początku sezonu również się poświęcił i grał z kontuzją, takich zawodników to ze świecą szukać!
Szacunek Panowie, Szacunek nasi Bogowie!!
Dziękujemy!
Visca el Barca!
0
To co miało się stać, stało się faktem.
Bordowo - Granatowe Katalońskie Tsunami zalało ogień Czerwonych Diabłów!!
Brawo Barca!!! Brawo Pep!!
Dziękujemy!!
0
Mam nadzieję, że Bordowo - Granatowe Katalońskie Tsunami zaleje i ugasi ogień Czerwonych Diabłów!
Vamos Barca!
0
Puyol, to Maldini Barcelony, od początku do końca. Tyle w tym temacie.
0
W każdej drużynie naszych największych przeciwników znajdzie się przynajmniej jeden NORMALNY zawodnik, tak jak w Realu Casillas, tak w Chelsea Terry. Szacunek.
0
Święta racja! Oby więcej takich "szczegółów" na naszą korzyść. Nie mówię tutaj o błędnym sędziowaniu - żeby nie było, tylko o "prezentach obrony".
0
Deadcandance:
Widzę, że niezły prorok się w Tobie kolego włączył..
ale nie o tym chcę pisać.
Też pamiętam Barce za czasów Rivaldo, Luisa Enrique, Overmarsa itd.
i bramki zdobywane z dystansu, czy po stałych fragmentach gry czyt. rzutach wolnych, ale wiesz na czym polega różnica? ( bo mam wrażenie, ze chyba nie ). KAŻDY
0
"Czy sędzia podarował Barcelonie ten awans? Bramka Iniesty nie padła ani po niesłusznym rzucie karnym, ani po błędnej decyzji powodującej rzut wolny. Piłki nie wepchnięto pomiędzy słupki ręką ani też gol nie padł ze spalonego. FC Barcelona prawidłowo i w zgodzie z przepisami zdobyła wyrównujące trafienie, dające jej finał. W tej sytuacji okrzyki wypływające tu i ówdzie ("okradli", "skandal") są całkowicie nieuzasadnione." - Prawie, że to samo napisałem w poprzednim poście, z czym się w stu procentach zgadzam!
GOL TO GOL!!
Cieszy mnie fakt, że losy, praktycznie STRACONEGO meczu, potrafiliśmy odwrócić na swoją korzyść.
Iniesta błysnął geniuszem, którego dzisiaj naszym graczom, może nie brakowało, ale był przemęczony po meczu z Realem.
Oby pełen blask naszych umiejętności zabłysnął w Rzymie, w tedy "Płonące Czerwone Diabły Piekieł", będą musiały ustąpić "Katalońskiemu Tsunami" zalewającego trzy, czwarte Europy.
0
Co do poniektórych:
Może i nie zasłużyliśmy , ale to jest właśnie piękno piłki.
Takim tokiem myślenia, żadna słabsza drużyna nie ma prawa wygrać z lepszą, bo niby czemu?
Piłka, to jest piłka, najważniejsze, że gol wpadł z czystej pozycji, ani nie "z ręki", czy po faulu.. GOL TO GOL!!
To nasz czas.. to nasz wieczór.. od emocji w powietrzu jest tak gęsto, że można ciąć ją nożem.
"Syn młynarza" okazał się zbawicielem, jestem wniebowzięty! Barca!!!
0
Brawo Leo!! Fenomen piłkarski musi się składać z 2ch czynników.. z umiejętności piłkarskich, oraz szczerego serca. W tedy można kogoś określić najlepszym piłkarzem globu.. dlatego czekam na dzień kiedy Leo zostanie nim okrzykniętym, bo jak na razie nikt mu nie dorównuje.
VeB
0
I za to cenie tego gracza, tak samo jak za reakcje wzgędem Pepe w meczu z Getafe, prawdziwy kapitan.
A Barca wczoraj totalnie wymiotła cały snobistyczny syf z Bernabeu.
VeB
0
Chyba Puyolowi jak nikomu innemu nie należała się bramka właśnie tam.. na terytorium odwiecznego wroga.. Świątynia Bernabeu została zrównana z ziemią.. ;)) CUDOWNY MECZ!!
0
Jeśli tak wygląda footballowy Eden.. to ja chcę w nim być co dzień i czerpać radość pełnymi garściami.. :)
Umarł król, niech żyje KRÓL!!
Według mnie, jeśli Real jest Królewski, to Barca jest WSZECHMOCNA!
Visca el Barca!
0
kroweczkaveb:
Przepraszam, już się to więcej nie powtórzy, będę również uwzględniać kobiety w naszym "Katalońskim" gronie ;)
ogółem polecam ten link -->
http://neptyktv.unl.pl/3.html
0
Mamy 1:3 Panowie dzięki Messiemu :))
0
A ja marzę o tym by na podwójnym SB było 1:1, Boże... powiedz.. czy ja dużo wymagam? :P
0
seadog
Myślę, że przy odpowiednim wsparciu drużyny, zdoła wrócić do dawnej formy. Poza tym jest wysokiej klasy piłkarzem i myślę, że sobie z tym poradzi.
Co nie zmienia faktu, że..
Gabri Wracaj!!
0
Uwielbiam jego podejście , facet wie co mówi, za co darzę go szacunkiem.
Wierzę jednak, że Allianz Arena będzie nasza!
0
Mam nadzieję jednak, że jutro nie będzie żadnych cudów na boisku.. jak i z jednej tak i z drugiej strony..
0
Widać, że sama gra już im nie pomaga, teraz postanowili uderzyć w Nas wojną psychologiczną, mającą na celu wybić Nas z rytmu, tuż przy końcu sezonu. Mam nadzieję, że jednak Nasi piłkarze nie ulegną presji i będą robić swoje. Niestety, jest to taki moment sezonu, że trzeba się przygotować na takie "ataki", ze strony Realu.
Vamos Barca!