O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A to agent tez jest zwiazany umową z Barceloną?

0

Nooo. Nareszcie go docenił. Ale znając życie nie zagra ani setnej sekundy na MŚ. Jedynie w sobotę z Arabią może zagra polówkę. Ale Pedro zarobi furorę na MŚ jak dostanie szanse. A ogólnie mówiąc to La Furia Roja z takim składem mistrzostwo ma w kieszeni.

VAMOS!!!!!

0

[Ali]

nie mowie ze zagramy takim skladem tylko mowie ze sklad jest potwierdzony. a Ty sie skladu czepiasz

0

[Ali]

To jest już potwierdzony skład a Tobie chyba umkło ze pep uwielbia eksperymenty. A MESSI jest zawodnikiem wszechstronnym i zagra dzisiaj na pozycji keity/iniesty. Wiec pomysl zanim napiszesz jakies głupoty.

0

Wszyscy wychwalają pod niebiosa Theo Walcotta a prawdę mówiąc przeprowadził jedna sensowną akcje po której niestety strzelił gola przy wydatnej pomocy Maxwella który zaspał i Valdesa któremu piłka przeleciała pod pachą. Widziałem już parę meczów Arsenalu w tym sezonie i Theo kompletnie nic nie pokazał. Jestem zdania ze Wenger mocno przesadził wydając na niego 18 mln funtów. A dziś to pokaże w 100%.

Zobacz wszystkie

0

[Ali]

nie mowie ze zagramy takim skladem tylko mowie ze sklad jest potwierdzony. a Ty sie skladu czepiasz

0

solidFCB

Dla Twojej wiadomości Toure jest poobijany po ostatnim meczu wiec nie zdziw się jak Pep go odeśle na trybuny. Aczkolwiek widziałbym go w środku defensywy za Rafe. A pragnę zauważyć ze pomoc i atak w tym meczu jeżeli wybiegnie taka jak w przewidywanym składzie to całość La Masia.

0

Takze chciałbym dzis zobaczyc na lewej obronie Maxwella majax na uwadze slabczy wystep Abidala w LM. Na srodku obrobny Dmytro i Pique a Alves na prawej. Reszta tak jak tam jest napisana. Troche żal mi Keity bo fajnie gra ale w pojedynku z Iniesta niema szans. W koncowce chcialbym zobaczyc Marqueza wkoncu.

Obstawiam ze będzie 3-1 dla Barcy oczywiscie

1 Zlatan, 1 Messjasz, 1 Pique

Visca el Barca!!!!

0

Moim zdaniem najslabszym zawodnikiem Barcelony był Pedro. Wie ktos moze czemu Ibra nie wszedł. Jakby wszedl to wszystko zaraz by inaczej wyglądało. Malo strzałow na bramke. Ogolnie dawno niewidziałem tak grajacej Barcelony :(

0

Patrząc na ten filmik uważam ze po 20 minutach powinno byc 6:0 dla Barcy. Almunia rozegrał mecz życia. Jeżeli dziś tak zagra można uznać ze jest bramkarzem na światowym poziomie i Fabian może się pożegnać z podstawą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?