Krążyły plotki o Masipie ale coś ucichło, byłaby to fajna opcja, Neto można wtedy sprzedać, Pena mógłby spokojnie się ogrywać na wypożyczeniu i na trzeciego bramkarza wyciągnąć Tenasa
Krążyły plotki o Masipie ale coś ucichło, byłaby to fajna opcja, Neto można wtedy sprzedać, Pena mógłby spokojnie się ogrywać na wypożyczeniu i na trzeciego bramkarza wyciągnąć Tenasa
Komentarze
0
Krążyły plotki o Masipie ale coś ucichło, byłaby to fajna opcja, Neto można wtedy sprzedać, Pena mógłby spokojnie się ogrywać na wypożyczeniu i na trzeciego bramkarza wyciągnąć Tenasa
1
@LeoMessi1994
Gini już wybrał PSG, pensja 2 razy większa od oferowanej przez nas
1
@LeoMessi1994
Gini już wybrał PSG, pensja 2 razy większa od oferowanej przez nas
0
Krążyły plotki o Masipie ale coś ucichło, byłaby to fajna opcja, Neto można wtedy sprzedać, Pena mógłby spokojnie się ogrywać na wypożyczeniu i na trzeciego bramkarza wyciągnąć Tenasa