Reigns
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według rankingu Castrola Benzema drugie miejsce a 4 Silva, trochę jaja. Co ciekawe Leo nie ma w pierwszej 10.
0
Idzie do Realu to już bałwan, a Wy się z ich kibiców śmiejecie.
3
Toni Kroos:
"The World Cup ended in the best possible way. Now I'm going to play for Real Madrid - now 2 dreams have come true."
0
Wiadomo co z nagrodą dla najlepszego młodego gracza MŚ?Sorki, już widzę że wygrał Pogba.
9
Muller - mistrz świata, 5 goli 3 asysty
Messi - 4 gole 1 asysta
Muller zdobywał 3 gole z Portugalią (na tamten moment 3 w rankingu Fifa), Usa i w fazie pucharowej z Brazylią. Messi 4 gole w grupie, w tym 3 z 44 i 41 drużyną według rankingu Fifa. Sorry ale to są jakieś jaja, mam wrażenie że nawet jeśli Messi z Ronaldo zagraliby w sezonie po 5 spotkań to i tak któryś z nich otrzymałby złotą piłkę.
0
Nie bez powodu tam siedzi, nie gadaj głupot
1
kuyt.
0
Nie kłam, koleś się poprawił i napisał, ze myślał ze to ZP za rok 2014 a nie mundial.
2
Zlatan
0
Nie musisz oglądać, Niemcy wygrają.
0
Jak dla mnie to gość grał super, czyścił wszystko. A ten jeden błąd? Po prostu przegrał pojedynek bark w bark.
1
BEST YOUNG PLAYER NOMINEES:
DEPAY, POGBA, VARANE
GOLDEN GLOVE NOMINEES:
NAVAS, ROMERO, NEUER
Rękawice zapewne wygra Neuer za wygranie mistrzostwa, a młodego gracza Varane.
Ale brak nominacji dla Ochoy a obecność Romero?
0
Co do ZPM. Mimo odpadnięcia w ćwierćfinale dałbym ją Jamesowi. Nie oszukujmy się Messi nie zasłużył. 4 bramki? Ok ale w fazie grupowej, Iranowi czy Nigerii.
0
Kolejne fatalne wieści dotarły do kibiców Brazylii. Po poważnym urazie Neymara i zawieszeniu Thiago Silvy, kolejny piłkarz może nie zagrać w starciu półfinałowym mistrzostw świata z Niemcami. Na niedzielnym treningu, kontuzji doznał Willian.
1
Willian kontuzja na treningu, teraz to nie wiem kto będzie grał za Neymara. 4 pomocników i Fred z Hulkiem z przodu?
0
No to Argentyna w dupie
0
Piszę jak wygląda z postury, a nie jak gra...
0
Ten Verthongen taki kloc się wydaje a dobrze gra na tej lewej obronie
0
Nic, gra słabiej od Maicona
0
Alves to już chyba sobie nie pogra na tych MŚ.
1
W cuda wierzysz?
0
Niemcy grali słabo...
0
Nie wiem o co chodzi bo mówi to dobrze.
0
Dałbym Ci polecenie komentarza, ale nie mogę. :D
0
Cesar - Maicon, T. Silva, D. Luiz, Marcelo - Fernandinho, Paulinho, Ramires - Hulk, Neymar, Oscar.
0
Matuidi zrobił to przypadkowo, a Suarez ugryzł go z premedytacją i jeszcze usprawiedliwiał się tym że przypadkowo wpadł na Chielliniego, a dopiero jak dali mu zawieszenie to nagle przeprosił.
1
MARCA donosi na dzisiejszej okładce: „Zrobione!” – Real i Bayern doszli do porozumienia w sprawie transferu Toniego Kroosa. Cena za Niemca to 25 milionów euro. Pomocnik podpisze kontrakt na pięć sezonów. Oficjalne ogłoszenie transferu nastąpi w momencie, gdy Niemcy zakończą udział w mistrzostwach świata.
Ehe, Real kupuje Kroosa za 25 patyków, a my za Marqinhiosa chcemy dać 35?
2
Tak, będę im kibicował.
1
Po ich grze można się spodziewać że ani jedni, ani drudzy do półfinału nie wejdą.
1
Gdybym miał stawiać kase to na dzień dzisiejszy postawił bym tak:
Kolumbia - Francja Holandia - Belgia
Francja - Belgia