Remigliano
Dołączył/a: sierpień 2010
Węgliniec
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mowa tu nie o przyczepieniu się do opóźnienia, lecz do bezpodstawnej krytyki ludzi, którzy przeczytali go wcześniej.
0
Widzę, że ktoś tu ma nadzieję, iż ten wywiad nie pojawił się tutaj z jednodniowym opóźnieniem..
0
Ja również proszę o wynik losowania, z góry dzięki!
502816228 (orange)
0
Szkoda, że Lyon już nie jest tym co kiedyś, bo zawsze już na 1/8 były problemy.
RM: Jedno serce, jeden klub. Jedna ósma aż po grób - jest już historią.
0
Ale tak bardziej szczegółowo mi chodziło ;)
0
Wie ktoś może co Deulofeu napisał?
0
Iniesta powinien wygrać i bez dyskusji.
0
IBI strzelił dla Pomarańczowych! :D
0
Szkoda. Zostaje Liga Mistrzów i CdR.
Dziękuję Barcelono za walkę do końca!
Villa wracaj, bo jesteś potrzebny jak nigdy :(
0
Tello za bardzo chce.
0
Łapcie Sopcast w HD po hiszpańsku:
sop://broker.sopcast.com:3912/129421
0
Ma ktoś jakąś polską z Sopcasta?
0
Wie ktoś gdzie można nabyć ciekawe T-shiry z motywami Barcy?
0
Mam nietypową prośbę.
Wyśle ktoś wynik meczu Realu z Atletico na numer 502816228 (orange)
Z góry baaaaardzo dziękuję. :)
0
Osobiście to wolałbym oglądać buty Iniesty ze Stamford w klubowym muzeum.
To była jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu i będę musiał je zobaczyć.
0
Mam nadzieję, że my też się czegoś nauczyliśmy, bo nie wspominam najlepiej meczu w którym podejmowaliśmy w fazie pucharowej zespół z grupy (Inter dwa lata temu). Musimy się spiąć od pierwszego gwizdka i roztrzygnąć mecz już na San Siro. Visca!
0
Ja do końca będę wierzył, że Guardiola zostanie naszym "Fergusonem" i za jego kadencji przegonimy Real w trofeach Ligi Mistrzów :]
0
robert_antos
Wielkie dzięki za namiary. Koszt przesyłki jest tu już wliczony w cenę?
0
Potrzebuję rady. Podpowie ktoś gdzie najlepiej zamówić koszulkę domową z tego sezonu [REPLIKA] (własny nadruk, haftowane logo, najlepiej jakby był znaczek FIFA, ale to niekoniecznie).
0
Mam do Was cules prośbę.
Wyśle mi ktoś sms'em wynik i strzelców po meczu?
Niestety nie mogę obejrzeć drugiej połowy. Z góry dzięki.
tel.: 502816228 [orange]
0
michal26
Oddać Pinto i wypożyczyć Isaaca przy chwilowych brakach w ataku, a do tego zakup Thiago Silvy za bagatela 40mln.?! Nieźle się dzięki Tobie uśmiałem.
0
Za szybko "nietoperze' strzelili ;p
Mogli zaczekać do 80 chociaż, bo tak to musieliby niedługo strzelić coś jeszcze, żeby Real stracił punkty.
0
Pique Mascherano
Neuer Hart
Vidic Terry/Ramos
Reszta jest O.K
0
Więcej takich artykułów!
Wesołych Świąt!
0
Mam wielką prośbę.
Wysłałby mi ktoś wyniki losowania i rywali polskich zespołów oraz Manchesteru City? (502816228)
Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)
0
Działa! :D Posłuchali :)
0
Dawać mi VIDEO, bo tylko AUDIO mam! -,- złodzieje C+!
0
@messi564
Pamiętniki z wakacji kręcone są w turystycznej miejscowości Lloret de Mar.
Arenys de Mar znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od "Lloret".
Wiem, bo byłem na obozie w Lloret i podczas wycieczki do Barcelony mijaliśmy Arenys. ;)
0
Mascherano + Iniesta + Messi = 99% - 3pkt!
0
Aha, dzięki. Czyli sporo szczęścia mieli.