0

Mowa tu nie o przyczepieniu się do opóźnienia, lecz do bezpodstawnej krytyki ludzi, którzy przeczytali go wcześniej.

0

Widzę, że ktoś tu ma nadzieję, iż ten wywiad nie pojawił się tutaj z jednodniowym opóźnieniem..

0

Ja również proszę o wynik losowania, z góry dzięki!
502816228 (orange)

0

Szkoda, że Lyon już nie jest tym co kiedyś, bo zawsze już na 1/8 były problemy.
RM: Jedno serce, jeden klub. Jedna ósma aż po grób - jest już historią.

0

Ale tak bardziej szczegółowo mi chodziło ;)

0

Wie ktoś może co Deulofeu napisał?

0

Iniesta powinien wygrać i bez dyskusji.

0

IBI strzelił dla Pomarańczowych! :D

0

Szkoda. Zostaje Liga Mistrzów i CdR.
Dziękuję Barcelono za walkę do końca!
Villa wracaj, bo jesteś potrzebny jak nigdy :(

0

Tello za bardzo chce.

0

Łapcie Sopcast w HD po hiszpańsku:
sop://broker.sopcast.com:3912/129421

0

Ma ktoś jakąś polską z Sopcasta?

0

Wie ktoś gdzie można nabyć ciekawe T-shiry z motywami Barcy?

0

Mam nietypową prośbę.
Wyśle ktoś wynik meczu Realu z Atletico na numer 502816228 (orange)
Z góry baaaaardzo dziękuję. :)

0

Osobiście to wolałbym oglądać buty Iniesty ze Stamford w klubowym muzeum.
To była jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu i będę musiał je zobaczyć.

0

Mam nadzieję, że my też się czegoś nauczyliśmy, bo nie wspominam najlepiej meczu w którym podejmowaliśmy w fazie pucharowej zespół z grupy (Inter dwa lata temu). Musimy się spiąć od pierwszego gwizdka i roztrzygnąć mecz już na San Siro. Visca!

0

Ja do końca będę wierzył, że Guardiola zostanie naszym "Fergusonem" i za jego kadencji przegonimy Real w trofeach Ligi Mistrzów :]

0

robert_antos
Wielkie dzięki za namiary. Koszt przesyłki jest tu już wliczony w cenę?

0

Potrzebuję rady. Podpowie ktoś gdzie najlepiej zamówić koszulkę domową z tego sezonu [REPLIKA] (własny nadruk, haftowane logo, najlepiej jakby był znaczek FIFA, ale to niekoniecznie).

0

Mam do Was cules prośbę.
Wyśle mi ktoś sms'em wynik i strzelców po meczu?
Niestety nie mogę obejrzeć drugiej połowy. Z góry dzięki.
tel.: 502816228 [orange]

0

michal26
Oddać Pinto i wypożyczyć Isaaca przy chwilowych brakach w ataku, a do tego zakup Thiago Silvy za bagatela 40mln.?! Nieźle się dzięki Tobie uśmiałem.

0

Za szybko "nietoperze' strzelili ;p
Mogli zaczekać do 80 chociaż, bo tak to musieliby niedługo strzelić coś jeszcze, żeby Real stracił punkty.

0

Pique Mascherano
Neuer Hart
Vidic Terry/Ramos
Reszta jest O.K

0

Więcej takich artykułów!
Wesołych Świąt!

0

Mam wielką prośbę.
Wysłałby mi ktoś wyniki losowania i rywali polskich zespołów oraz Manchesteru City? (502816228)
Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)

0

Działa! :D Posłuchali :)

0

Dawać mi VIDEO, bo tylko AUDIO mam! -,- złodzieje C+!

0

@messi564
Pamiętniki z wakacji kręcone są w turystycznej miejscowości Lloret de Mar.
Arenys de Mar znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od "Lloret".
Wiem, bo byłem na obozie w Lloret i podczas wycieczki do Barcelony mijaliśmy Arenys. ;)

0

Mascherano + Iniesta + Messi = 99% - 3pkt!

0

Aha, dzięki. Czyli sporo szczęścia mieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?