0

a czemu u nas nie kupują obrońców?

0

Na tvp sport 30 stycznia a rewanże zaczynają się 22 lutego

0

szczerze powiem nie lubię valdesa i chcę żeby odszedł w tym okienku transferowym


0

pep pep pep pep

0

0

super pep

0

a ja pred chwilą czytałem że bayern nie jest nim zainteresowany i że guardiola też nowy trenner menczesteru city

0

coś tak chłodno -18

0

o żeby nie adriano to najlepszy prawy obrońca

0

a o 19 co nie????/ :poop:



0

Widziałem ten mecz i pedro móg by mieś nawtet hat tricka na koncie albo nawet więcej, a karny no dla mnie to dobra decyzja sędziego

0

Fajne zdjęcie ronaldo

0

Czemu messi nie jest na środku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?