RenKAN567
Dołączył/a: grudzień 2012
daleko
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a czemu u nas nie kupują obrońców?
0
Na tvp sport 30 stycznia a rewanże zaczynają się 22 lutego
0
szczerze powiem nie lubię valdesa i chcę żeby odszedł w tym okienku transferowym
0
pep pep pep pep
0
0
super pep
0
a ja pred chwilą czytałem że bayern nie jest nim zainteresowany i że guardiola też nowy trenner menczesteru city
0
coś tak chłodno -18
0
o żeby nie adriano to najlepszy prawy obrońca
0
a o 19 co nie????/ :poop:
0
Widziałem ten mecz i pedro móg by mieś nawtet hat tricka na koncie albo nawet więcej, a karny no dla mnie to dobra decyzja sędziego
0
Fajne zdjęcie ronaldo
0
Czemu messi nie jest na środku