Ricardinio14
Dołączył/a: czerwiec 2020
Zielona Gora
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oficjalnie : Lech Poznań nie ma zamiaru kolejny raz boksować się z trudami eliminacji ligi mistrzów.
1
Ale,ze Wilki zrobią Ville to bym nie przewidział
1
@blakkudium i tu rodzi się pytanie. Chciał tak? Nikt w sumie nie wbiegał więc raczej świadomy strzał
0
@michal26 coo? Holenderska czy portugalska to oni biją na głowę 3-4 typami….
3
Ja kompletnie nie rozumiem tego co robi Oshimen serio. W sensie rozumiem, że czuje się dobrze w Galacie i tego typu sprawy. Chłop powinienem podbijać świat. To jeden z najlepszych nr. 9 na świecie na ten moment. Czy bredzę ?
1
Ale piękny pazdzierz gra Madryt
1
Jestem hazardzista xd gram sobie kupony po 10 ziko. Dzisiaj wszystko wchodzi jak w masło i duży kurs. Myślę, wejdę wziąć casha aby się zostało na kolejne. Tymczasem Superbet po raz kolejny nie daje się zalogować. Taki strach, przed moimi kuponem wleciał? Bądźmy poważny. Mateusz Borek to swoim nazwiskiem
Reklamuje
2
UŚMIECH. Po prostu się uśmiechamy znowu!
0
@waletpl nie wiem ale się wypowiem. To tego typu komentarz xd
1
@UriBoyka moim zdanie metr przed toaletą będzie defekacja
15
Beka z Arsenału zawsze spoko. Nie ma szans, że wygrają ligę xd
0
@DragonxNF okej sorki
1
@IronSanHybrid uwielbiałem Ebiego. Piękny czas miał w kadrze, choć krótki niestety
1
Jezuuusie Kochamy, jaki to jest banger
0
@Starrk ja lubię Taco i stary, szczerze to czuję się znieszmaczony trochę
0
Na przedsprzedaż koncertów Taco wrzucają całą pulę biletów XD Następnie informując, że będzie drugi termin. Spoko,nie?
1
@michal26 i jeszcze skarcą Atalante na 1:0
1
@michaleu odpaliłem dla sportu wieczorny iiii. Matko święta. Getafe-Espanyol to uczta przy tym co rzeźbi Genoa a tym bardziej Atalanta
0
Ale meczycho we Włoszech. Serie A jest żenująca xD
0
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah xd
0
Przełamię się dziś Legia? Bedzie zwycięstwo ?
0
Barca dwoma golami zamyka dwa kafle xd więc 1:0 jest spoko ale jednak nie
3
Ale kabaret w wykonaniu Legii
1
Znacie jakąś stronkę gdzie kupię tanio koszulkę barcy ? Nie orginal,
0
Hejka. Da ktoś Link do rozmowy Pana prezydenta z panem Stanem?
1
Athletico pod wodzą Simeone nie ma przyszłości żadnej jak dla mnie. Maja potencjał ogromy, który ten człowiek zwyczajnie blokuje..
0
@Giwera jakie trofeum zdobył z kadra ? Był na wygranym Euro? Bo coś nie mogę skojarzyć na szybko
1
@lukaszbrk fakt. Przecież to masochizm. Szynki z przeszkodami bym nie tknął nigdy w życiu xd
1
@tomek8756 trzeba się nawadniać
0
@Matheu12 Ferran z tego co kojarzę coś dał kiedyś z wolnego