Użytkownik zbanowany
22 maja 2014, 22:26
0
obrazasz mnie ?? przeprazsaj
22 maja 2014, 22:22
Podaj mi przykład gorszego trenera. Za Martino drużyna miała zero zaangażowania, nie grali praktycznie nic a martińcio z tej ławecki zadowolony.
22 maja 2014, 22:18
nie Espanyol B tylko był mecz FC Barcelona - RCD Espanyol ale zagrali rezerwami ;>
22 maja 2014, 22:16
22 maja 2014, 22:14
18 kwietnia 2014, 18:38
17
Możecie pisać co chcecie, ale ja mu przyznam rację. Ibrahimovic to bardzo dobry piłkarz, do tego wysoki i głupotą było pozwolić takiemu talentowi odejść.
18 kwietnia 2014, 18:33
7
A na bramce kto stanie? Może Bóg, i będziemy go dopingować hasłem "Broń Boże"...
9 kwietnia 2014, 18:56
Do 2017 roku.
30 kwietnia 2014, 22:46
Sami ze sobą? Ciekawe
6 kwietnia 2014, 14:53
5
Pewnie dodane przed Camp Nou zostanie nazwa jakiejś firmy, np. Kinder Camp Nou ;-;
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
obrazasz mnie ?? przeprazsaj
0
Podaj mi przykład gorszego trenera.
Za Martino drużyna miała zero zaangażowania, nie grali praktycznie nic a martińcio z tej ławecki zadowolony.
0
nie Espanyol B tylko był mecz FC Barcelona - RCD Espanyol ale zagrali rezerwami ;>
0
0
17
Możecie pisać co chcecie, ale ja mu przyznam rację. Ibrahimovic to bardzo dobry piłkarz, do tego wysoki i głupotą było pozwolić takiemu talentowi odejść.
7
A na bramce kto stanie? Może Bóg, i będziemy go dopingować hasłem "Broń Boże"...
7
Do 2017 roku.
7
Sami ze sobą? Ciekawe
5
Pewnie dodane przed Camp Nou zostanie nazwa jakiejś firmy, np. Kinder Camp Nou ;-;