O sobie

  • Zainteresowania FCB
  • Ulubiony zawodnik Nie mam :>
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od ok. 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 5201
  • Liczba komentarzy 270
  • Polecenia 89

Komentarze

0

obrazasz mnie ?? przeprazsaj

0

Podaj mi przykład gorszego trenera.
Za Martino drużyna miała zero zaangażowania, nie grali praktycznie nic a martińcio z tej ławecki zadowolony.

0

nie Espanyol B tylko był mecz FC Barcelona - RCD Espanyol ale zagrali rezerwami ;>

0

0

Zobacz wszystkie

17

Możecie pisać co chcecie, ale ja mu przyznam rację. Ibrahimovic to bardzo dobry piłkarz, do tego wysoki i głupotą było pozwolić takiemu talentowi odejść.

7

A na bramce kto stanie? Może Bóg, i będziemy go dopingować hasłem "Broń Boże"...

7

Do 2017 roku.

7

Sami ze sobą? Ciekawe

5

Pewnie dodane przed Camp Nou zostanie nazwa jakiejś firmy, np. Kinder Camp Nou ;-;

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?