RinooniR
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siema, jaki router polecacie?
0
Siema, w przyszłym tygodniu będą mi podłączać światłowód, z Plusa przyszedł router Huawei, z tego co słyszałem to warto lepszy kupić, tylko jaki? Ktoś coś?
0
Siema kto poradzi jaki tv 65 cali tylko do oglądania, w budżecie do 6tyś
1
Siema jaki tv 65 cali polecicie do samego oglądania w kwocie do 4,5k
0
Pedriego to bym sprzedał, to nie jest ten sam gość co wcześniej, a i mało waleczny..
8
Szpaku może czasami się myli ale mówcie co chcecie, to jest najlepszy komentator, konkrety gada co się dzieje a nie te wszystkie wyżelowane komentatorki co pitolą co piłkarze robią w życiu prywatnym itd
1
Myślę że trzeba jeszcze jakieś 5lat poczekać jak małolaty(Majkele, Brajany) emigrantów z Polski podrosną i się wyszkolą za granicą to wtedy jest szansa że na mistrzostwach coś ugramy
3
Belingham szybko manier się wyuczył w RM ;XD
1
Koemanowi już duszno ;XD
2
Salamon wyrasta na Jebacza II ;XD
0
Widzę, że już niektórzy odlecieli z tym Flickiem, Pedri będzie Grotezką, Balde Daviesem a Raphinia Comanem ;XD
0
Biorę łyczka espresso, odpalam stronę Barcy z myślą że spokojnie zrobię przegląd prasy a tu dymy.. ;XD
1
Już nie mogę się doczekać rywalizacji Mbpape z Vinim w przyszłym sezonie;XD
2
Jestem ciekaw jak oceniacie pracę Deco? Za co można go pochwalić? Bo ja szukam argumentów i nie mogę znaleźć..
1
Kolejny projekt PSG zamknięty ;XD
3
BVB dajecie, jeszcze jakieś 20min i prezesik P$G rozwali wszystkie kible na stadionie;XD
7
I jest studio skazańców, jeden za fajki i przejechanie kobiety, drugi za sprzedawanie meczów ;XD
9
Jak ja się cieszę, że w przyszlym sezonie LM nie usłyszę tych pseudo komentatorów z Polsatu..
0
Nakładką wszedł i bez kartki ;XD
2
Felix i Ferran grają tylko pod siebie. Szlag mnie trafia jak na nich patrzę..
6
Xavi po kolejnych dwóch meczach..
- Odchodzę
2
Z Varu sędziowie to chyba z Madrytu są ;XD
0
Probierz niech powoła tego Jarka Gąsiorowskiego..
0
Dwa gole Valenci z dupy, La cabaret
0
Araujo może ma serducho do gry ale rozumu niewiele, nie uczy się na błędach
0
Teraz to się boję że ten Szejk z PSG znowu będzie się mścił na Barcelonie i podkupi nam Raphinie..
1
Fermin strzelasz na 4 i do domu
2
De Jong ależ to jest miękka fryta..
0
Co jeszcze musi się stać, żeby ludzie przestali się nabierać na De Jonga..
1
Całuj herb szmaciarzu..