0

Siema, jaki router polecacie?

0

Siema, w przyszłym tygodniu będą mi podłączać światłowód, z Plusa przyszedł router Huawei, z tego co słyszałem to warto lepszy kupić, tylko jaki? Ktoś coś?

0

Siema kto poradzi jaki tv 65 cali tylko do oglądania, w budżecie do 6tyś

1

Siema jaki tv 65 cali polecicie do samego oglądania w kwocie do 4,5k

0

Pedriego to bym sprzedał, to nie jest ten sam gość co wcześniej, a i mało waleczny..

8

Szpaku może czasami się myli ale mówcie co chcecie, to jest najlepszy komentator, konkrety gada co się dzieje a nie te wszystkie wyżelowane komentatorki co pitolą co piłkarze robią w życiu prywatnym itd

1

Myślę że trzeba jeszcze jakieś 5lat poczekać jak małolaty(Majkele, Brajany) emigrantów z Polski podrosną i się wyszkolą za granicą to wtedy jest szansa że na mistrzostwach coś ugramy

3

Belingham szybko manier się wyuczył w RM ;XD

1

Koemanowi już duszno ;XD

2

Salamon wyrasta na Jebacza II ;XD

0

Widzę, że już niektórzy odlecieli z tym Flickiem, Pedri będzie Grotezką, Balde Daviesem a Raphinia Comanem ;XD

0

Biorę łyczka espresso, odpalam stronę Barcy z myślą że spokojnie zrobię przegląd prasy a tu dymy.. ;XD

1

Już nie mogę się doczekać rywalizacji Mbpape z Vinim w przyszłym sezonie;XD

2

Jestem ciekaw jak oceniacie pracę Deco? Za co można go pochwalić? Bo ja szukam argumentów i nie mogę znaleźć..

1

Kolejny projekt PSG zamknięty ;XD

3

BVB dajecie, jeszcze jakieś 20min i prezesik P$G rozwali wszystkie kible na stadionie;XD

7

I jest studio skazańców, jeden za fajki i przejechanie kobiety, drugi za sprzedawanie meczów ;XD

9

Jak ja się cieszę, że w przyszlym sezonie LM nie usłyszę tych pseudo komentatorów z Polsatu..

0

Nakładką wszedł i bez kartki ;XD

2

Felix i Ferran grają tylko pod siebie. Szlag mnie trafia jak na nich patrzę..

6

Xavi po kolejnych dwóch meczach..
- Odchodzę

2

Z Varu sędziowie to chyba z Madrytu są ;XD

0

Probierz niech powoła tego Jarka Gąsiorowskiego..

0

Dwa gole Valenci z dupy, La cabaret

0

Araujo może ma serducho do gry ale rozumu niewiele, nie uczy się na błędach

0

Teraz to się boję że ten Szejk z PSG znowu będzie się mścił na Barcelonie i podkupi nam Raphinie..

1

Fermin strzelasz na 4 i do domu

2

De Jong ależ to jest miękka fryta..

0

Co jeszcze musi się stać, żeby ludzie przestali się nabierać na De Jonga..

1

Całuj herb szmaciarzu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?