30 listopada 2010, 17:46
0
Ice, weź chłopie ochłoń bo ostatnie zdanie jest na poziomie emocjonalnym rodem z gimnazjum
27 listopada 2010, 18:26
Głodnemu chleb na myśli...
26 listopada 2010, 23:30
Czym się różni ta flaga od tej na 4fanatic
22 listopada 2010, 18:30
Czyny, nie słowa - do PIS-u by się nadawał
12 listopada 2010, 17:50
luckash1985 - gimnazjaliści
30 września 2008, 19:25
pershing wielkie dzieki
7 maja 2009, 17:15
Jarajcie się dalej tylko nie płaczcie gdy sytuacja bedzie odwrotna
14 grudnia 2008, 13:27
masq - Ty i chłodny obiektywizm... nieprzeciętny żart
21 kwietnia 2010, 11:34
Dziwne, że nikt nie narzekał na sędziów po zeszłorocznym półfinale...
14 grudnia 2008, 13:29
tak czy siak to Eto'o strzelił wczoraj decydującą bramkę
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ice, weź chłopie ochłoń bo ostatnie zdanie jest na poziomie emocjonalnym rodem z gimnazjum
0
Głodnemu chleb na myśli...
0
Czym się różni ta flaga od tej na 4fanatic
0
Czyny, nie słowa - do PIS-u by się nadawał
0
luckash1985 - gimnazjaliści
0
pershing wielkie dzieki
0
Jarajcie się dalej tylko nie płaczcie gdy sytuacja bedzie odwrotna
0
masq - Ty i chłodny obiektywizm...
nieprzeciętny żart
0
Dziwne, że nikt nie narzekał na sędziów po zeszłorocznym półfinale...
0
tak czy siak to Eto'o strzelił wczoraj decydującą bramkę