Rivaldo90
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pamietacie tak mocny srodek obrony: Pique Puyol , Gabriel Milito , Marquez? to byla moc... teraz przydaloby sie miec przynajmniej 3 mocnych pewniakow. Belg niestety przez swoja kontuzjogennosc nie jest. z typow w ankiecie zdecydowanie wybieram franzuza.
4
Jej jak czytam te wypowiedzi naszego zarządu to coraz bardziej i coraz częściej widzę jego nieudolność. To jest po prostu porażka tych "biznesmenów" nie mających pojęcia o tym sporcie. Heh widać że mają świetne relacje z piłkarzami. Taki zarząd to skarb
0
Nasz zarząd i tak jest skompromitowany. Te dwa transfery Coutinho , Dembele powinny zostać zrealizowane przed odejściem Neymara. Szczerze nie dziwie sie Neymarowi i innym wychowankom ze odchodza. To juz nie jest druzyna ktora posiada haslo Mes que un Club . Przeciez linia pomocy była już dawno do zmiany.... Polityka transferowa Realu a Barcy to Niebo a ziemia:) oni kupują młodych uzdolnionych zawodników, za niewielkie pieniądze, którzy w przyszłości mają stanowić o sile zespołu a my zapchaj dziurę za duże pieniądze , która sprzedamy za 2 lata za Free. Real opchnął Morate za ok80 mln to ja poproszę NP Gomesa za 80.
0
jesli macie to prosze o polska transmisje
0
marzy mi sie pomoc Busquets Pogba Veratti
0
za rządów Laporty takich cyrkow nie bylo
2
prosze o jakis dobry link do meczu. jestem w trasie i nie moge znalezc z polskim komentarzem..
0
przydalby sie taki pomocnik jak Isco czy Modric do MSN, oj przydalby sie
0
ja sie pytam jakich Luis?
0
zobaczymy co z jego pazernoscia na pieniadze... Miej Honor odejdz
0
co roku przychodzi mi na mysl M.Bielsa, chociaz moze potrzeba calkiem innego trenera z odmiennym stylem i ciekawi mnie jakby taki D.Simeone poprowadzil zespol. Marzy mi sie ktos z tej dwojki no i oczywiscie Laporta.
Nowy trener bedzie mial ciezkie zadanie, bedzie musial grac z tym co ma a linia pomocy Xavi Iniesta Busquets jest strasznie zardzewiala i wymaga na dzien dziesiejszy lawki, zdecydowanie lepsze rozwiazanie Mascherno Rafinha Rakitic
0
przed czym Suarez ma wypoczywac?
0
poki nie bedzie mozna skorzystac na poczatku z Suareza, to Cuadrado moglby grac z przodu zamiast rzadkiego Pedro, a z czasem ustawiac go na prawej obronie i obczajac co z tego bedzie
0
ufam Enrique, i takie zaufanie powinien wobec niego miec tez zarzad . Trener powinien miec wpyw na transfery a nie zarzad i kogo chce trener a kogo nie chce powinno zostac mu powierzone , w koncu to on prowadzi druzyne i w wiekszej mierze on odpowiada za sukcesy
0
kiedys Pedro swoim zaangazowaniem jeszcze dawal rade W klubie, teraz z tym jego glupim usmieszem nie widze go calkowicie w nowym sezonie. Dowidzenia Pedro, Affelay, Cuenca, Bojan, Jonathan Dos Santos