0

Ok zobaczyłem link :D
szkoda. :( w takim razie liczę że włosi wygrają z Hiszpanią
i La Furia Roja wyjdzie z 2 msc. :P :D
VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

mam bilety na półfinał. Czy jest szansa (zakładając że Hiszpania wyjdzie na 1 i wszystko wygra) że mecz półfinałowy Hiszpanii będzie w Warszawie?

0

leonek160
jak można mówić o przegraniu ligi w grudniu??
z tego co pamiętam to chyba 2 lata temu mieliśmy w pewnej chwili 12 ptk przewagi(był to kwiecień albo maj)
Potraciliśmy w głupi sposób i real skończyła na jakieś 4 oczka mniej niż my. Walka była do końca więc nie ma o czym mówić. poza tym real nie będzie utrzymywał takiej formy do czerwca przyjdzie kryzys i też potracą a miejmy na dzieję że Barca zaraz będzie miał kryzys (jeżeli ot takim można mówić) za sobą. rozpisałem się przepraszam. :D :P
Vamos!!!!!

0

Piter_Messi
zgadzam się z tym co napisałeś, jednakże nie rozumiem dlaczego niektórzy piszą odniesienie do ew. zachowania Mou na taką sytuację. Pep jest wielki ponieważ potrafi w bardzo elegancki sposób wyjść z z tego typu zaczepki bez kłutni, a porównując go do Mou czy też mówiąc, iż Mou by zrobił to albo tamto sami tworzycie zaczepkę np. dla kibica Realu. Bierzmy przykład z Mistera!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?