Rniula
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
borys27
Jaaa :/ Kibicem sie jest na dobre i na zle, a nie jak tylko wygrywaja... to nie sa maszyny tylko ludzie. Jak bedziesz zmienial druzyny, bo jeden, dwa mecze zle im pojda to nie mozesz sie kibicem Barcelony nazywac ani zadnego innego klubu. Wstyd za takich...
0
Poezja... nie chce się teraz do rzeczywistości wracać :(