0

@El dominatore nie boi się posadzić w słabej formie buuuhahaha.. Co robi Busqets w 1 składzie Braithweit czy Lenglet.. Czy Mingeuza... Młodzi z Barcy B na pewno by serducho zostawiali niż te patalach.

6

Widzę starzy weterani weszli mu na głowę, że takie głupoty gada. Mówił jedno robi drugie. Jak przychodził myślałem, że będzie stawiał na młodych tak jak w Holandii a tu wielka czarna du..... pa

1

Kur... aaa ten Koeman jest poje..... any mam już go dość

0

Koeman teraz urośnie bo po zmianach padają bramki..

0

Ku... A Busi dramat co ten Koeman Wyprawia

0

Nie mamy trenera z jajami oraz braku pomysłu na drużynę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech się kończy już ten sezon, i niech przyjdzie Laporta i od nowego sezonu nowy trener może być Xavi zawsze to jakieś wsparcie dla drużyny i pozbyć się starej gwardii bo jest masakra jakaś.

0

@Commando wczoraj pokazał swój cyrk jaki jest zgaszony.. I jakim jest Kapitanem po raz kolejny

1

@LeoMessi1994 kończy się kontrakt więc jakie pieniądze?

5

Messi po sezonie out.. 130 baniek oszczędności.. Ściągnąć Złote dziecko czyli Hallanda, sprzedać Braita, Pjanic'a, Busiego, Albe, Pique, Lenglet, Umtiti.. I budować Barcę na nowo Xavi witam po sezonie.!

3

Xavi zapraszam Cię od nowego sezonu... Myślę że ty też o tym wiesz. Do zobaczenia wodzu.

0

Busi, Dembele do zmiany... Kurwa co to ma być

0

Ktoś może polecić talenty do FM2020

0

@lukaszbarca15 to włącz tv puls i oglądaj film! Przełęcz dzisiaj będzie na boisku... Vamos

2

Mam nadzieję że dzisiaj Riki coś pokażę bo wierzę w tego chłopaka niesamowicie.

1

Dembele pląta się swoimi nogami któryś mecz z rzędu..

2

Dzisiaj Umtiti zaskakuje.. Oby tak dalej.

2

4 piłkarzy na pewno trzeba od sunąć od 1 składu.. Busi, Alba, Brajt, Lenglet A po piłkarzach następny jest Ryży.

0

Nasi skaczą do sędziego jak by to był nie wiem jaki mecz zamiast koncentracja i grać

1

De Jong powinien grać za Busa, a Puig i Pedri to Mógłby być duet Możliwe jak Xavi i Iniesta

1

Ten Lengle to nawet bo Barcy b się nie nadaje kolejna jego bramka..

0

Dawać tu 15 baniek i brać definitywnie.

0

@T^L zgadzam się z tobą w 100%

2

System Koemana... Brak systemu...

0

Dlaczego w drugiej połowie spadła motywacja... Może ten Koeman tak nakazał brak słów

0

@pafcioxxx jest na pewno lepszy niż ten Alena, który był na wypożyczalniu i h... UJ ogarnal

1

Kur.... Wa Messi motywolal zespół nie wierzę

2

Czy Mi się wydaje Frankie gra wyżej drugi Mecz?

0

Po gadaniu Koemana myślałem że będzie dobrze, ale po dzisiejszym meczu widać że nie ogarnia, jak graliśmy bez Messiego to były wyniki każdy biegał dzisiaj tego brakowało... Jestem za tym by Messi pożegnał się z klubem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?