0

prosze nie kupujcie go, KUPCIE VILLE albo Aguero, ten pierwszy jest w najlepszym wieku, Valenci powinno starczyć te 45mln bo za rok dostaną jedyne jakieś 25 bo bedą w takiej sytuacji jak my z Eto'o a wtedy on z nimi już nie przedłuży kontraktu i zemści sie za to ze go wześniej nie puszczono. PROSZE WALCZCIE O VILLE!!!!!!!!!

0

tego momentu kiedy Xavi wrócił po kontuzji nie pamiętam ponieważ...., ponieważ kibicowałem Realu i sam sie do dzisiaj dziwie jak mogłem kibicowac tak głupiemu klubowi jak Real. Od prawie 4 lat jestem kibicem Barcy i kochem ten klub, tych których kierują nim a szczególnie Laporcie. Szkoda tylko że kończy sie już jego kadencja za rok, on dla Barcy mógłby być prezdentem do końca życia. Xavi to obecnie według mnie najlepszy pomocnik na świecie. VISCA EL BARCA i ViSCA EL CATALUNYA!!! MES QUE UN CLUB!!! ZAWSZE TWORZYMY JEDNOŚĆ!!!

0

co??????? on do Barcy, nawet nie brubujcie z Interem gadać o tym transferze bo on jest cienki jak żyletka pol silver i do naszych gladiatorów to nawet do pięt nie dorasta i szkoda takiej kasy na takiego dziada, kupcie Riberiego i np Cesca Fabregasa, chciałbym też widzieć u nas Davida Silve jak sie nie uda kupić Cesca bo popatrzcie co się stało jak Iniesta doznał kontuzji, wszystko sie rozsypało i zaczęliśmy przegrywać a Real sie zbliżał, dobrze że mieliśmy tak dużą przewage bo inaczej nie wiem jak by się to skończyło a taki Silva to spokojnie grałby np za Inieste albo Xaviego jakby doznali jakeigoś urazu...

0

szkoda że nie wzioł Henrego nawet na ławke:( i jestem zaskoczony co do drugiego środkowego obrońcy, myślałem że zagra Abidal. Powiem wprost, szczerze to Sylvinho jest lepszy od Abidala, szkoda że już niedługo będzie musiał zakończyć kariere.

0

Dani jesteś wielki, pokaż Chelsea jak sie gra w piłke, wszystkiego najlepszego. W dni swoich 26 urodzin strzelisz bramke, wierze w to. PROSZĘ HUKNI Z WOLNEGO!

0

jeszcze tego brakowało chociaż to nie jest taki duży problem bo na tej pozycji może zagrać albo Iniesta albo Bojan który w sobotę grał na tej pozycji i nie źle mu szło więc stawiam na Bojana bo Iniesta będzie wazny w środku pola. Henrego nie stawiam juz że nie zagra ale raczej Pep pozwoli mu odpocząć na Getafe jak ma gorączke bo mamy dużą zaliczke 4:0

0

wreszcie jakiś porządny sędzia, bardzo bym chciał żeby finał w Rzymie sędziował Collina tylko jak już wiadomo zakończył on już karierę trenerską, szkoda go bo to według mnie najlepszy sędzia na świecie jaki był i napewno jest lepszy od tego ślepego Webba:)

0

Valdes-Alves, Puyol, Pique,Abidal-Toure, Iniesta,Hleb,-Bojan,Eto'o,Messi

według mnie taki będzie skład:)

0

kupcie Silve, 25 mln to tanio, ciekawe kogo potem kupicie jak nie jego za taką cen. Diego, jakieś 35mln, Fabregas, ok.40mln. ciekawe wiec czy wydacie tyle na któregoś z nich, wątpie w to więc nie gadajcie tyle tylko omówcie z nim kontrakt i niech przyjerzdża do Barcelony. To wielka gwiazda i będzie dużo z niego pozytku. Jeśli chodzi o zmianę dla Abidala to może by tak powalczyć o Evre z Manu, wiem że trzeba bedzie wydać dużo ale też popatrzcie że jest on w tym sezonie najlepszym lewym obroncą na swojej pozycji więc sie opłaci.

0

sprzedajcie Hleba a kupcie Silve i tak będzie najlepiej, 25mln euro to tanio jak za niego, jest młody za pare lat bedzie jeszcze lepszy niż jest teraz więc potem będzie trzeba za niego dać więcej. Przypomnicie sobie jak grał na ME 2008 i jaką bramke strzelił Rosji. KUPCIE SiLVE!!!

0

jeśli wygramy z Bayernem a tak na to wychodzi to myśle że będzie potem Liverpool i mysle że też wygramy z nim chociaż bedzie bardzo trudno, napewno na wyjeżdzie. Pamietajmy że Barca juz wygrała z The Reds na ich terytorium więc teraz też mysle że nie będzie nerwówki i też wygra z Liv w 2 meczu chociaż pamiętajmy że teraz to jest inny zespół niz tamten

0

to jest człowiek którego Barca tak bardzo potrzebowała, zna Barce, wie jak nia kierować bo przecież sam kierował wcześniej pomocą Barcy tak jak to robi np teraz Xavi, zna taktyke którą pokazał nam Cruyff, sam grał w tej taktyce najważniejsze ogniwo, był kapitanem, jest on napewno lepszy od sir Alexa Fergusona chociaż jeszcze nie zdobył z tą drużyną żadnego trofeum, ale zdobdzie i to w tym sezonie potrójna korone. PEP GUARDIOLA JESTEŚ WIELKI!!!!!:):):)

0

to była gra nie z tej planety, świetny Messi, świetny Iniesta, świetny Xavi, poprostu wszyscy grali wspaniale, chociaż i tak mogło być wyżej:):):)zarąbista mina Guardioli po nie wykorzystaniu przez Messiego stu procentowej sytuacji hehehe:)

0

i wy chcieliście go juz sprzedać, on jeszcze pokaże na co go stać bo to jeszcze nnie koniec, oby tak dalej Samu:)

0

wreszcie minął kryzys i wreszcie wielka forma, oby tak dalej a Real nawet na Bernabeu nam nie podskoczy:):):)

0

ten sędzia powinien sędziować każdy mecz Barcy, spisał się wczoraj rewelacyjnie:)

0

życze szybkiego powrotu do zdrowia, bez ciebie będzie ciężko iść na podbój Europy:)

0

no i po co nam Ribery, bardzej sprzydał by się Silva który bardzo dobrze gra w reprezentacji w pomocy z Xavim i Iniestą, to byłaby pomoc nie do przejscia tak jak wczoraj z Malagą, tylko że wtedy nawet Real nie podejdzie nam pod 16 m. BARCA JEST WIELKA!!!

0

najlepiej będzie jak zagra na środku obrony Marguez z Caceresem chociaż co do tego drugiego mam wątpliwości, widzieliśmy przecież jak zagrał z Atletico Madryt, może trzeba dać szanse Botii, wiem że jest młody ale kiedyś trzeba mu dać szanse a czemu mu nie dać teraz właśnie.

0

Pep jesteś wielki zostaniesz tutaj trenerem Barcy na wieki, Ferguson się przy ciebie kryje a nie mówiąc juz o Benitezie:):):):):)

0

Najlepiej będzie jak Eto'o zostanie w Barcelonie do końca kariery bo przeciez ma tutaj syna Etienne który tez gra dla Barcy w młodzieżówce i po co ma się przenosić gdzie indziej a i tak sam chce zostać więc podpiszcie z nim ten kontrakt na 4 lata i będzie gitara;)

0

Silve z Villą będzie łatwiej kupić niż Riberego z Bayernu, tak 40-50mln powinno wystarczyć za dwóch, chyba że Barca wyciągnie z Bayernu Riberego i jeszcze Lahma o którego się juz tak długo stara

0

najlepiej będzie jeśli kupią Dawida Silve na lewą flanke bo jak widać Henry nie jest już taki młody a lata lecą i będzie niedługo kończył karierę. Cesc sprzydałby się ale za kilka lat tak na zastępstwo Xaviego, chciałbym jeszcze żeby Eto'o podpisał kontrakt latem z Barcą i będzie git a jak się tak nie stanie to niech Barca kupi Dawida Ville:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?