27 sierpnia 2008, 19:57
0
Ja bym prosil o te sytuacje Bojana, bo nie moglem ogladac meczu ;/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ja bym prosil o te sytuacje Bojana, bo nie moglem ogladac meczu ;/
0
Ja bym prosil o te sytuacje Bojana, bo nie moglem ogladac meczu ;/