zal.pl normalnie Jeffren jest tak zajebisty i tyle zrobil dla Barcy ze naprawde jest nad czym plakac a Silva jest kozacki i jesli ten dzieciak mial by pomoc w sprowadzeniu Silvy na Camp Nou to ja jestem na wielkie TAK.
zal.pl normalnie Jeffren jest tak zajebisty i tyle zrobil dla Barcy ze naprawde jest nad czym plakac a Silva jest kozacki i jesli ten dzieciak mial by pomoc w sprowadzeniu Silvy na Camp Nou to ja jestem na wielkie TAK.
Komentarze
0
Wiecej takich sedziów to cieżko bedzie wygrać sezon.. heh.. VeB!
0
Jak to jest nowa Barcelona ta lepsza to ja chyba chce ta stara i gorsza ;/
0
taaaaaaaaa wywalili R10 po to by zostal sobie G& ja nie moge..
0
No idobrze niech dba o swoje bo zasluzyl na to ;) swoja gra dla Barcy
VISCA EL ETO`O!!
0
zal.pl normalnie Jeffren jest tak zajebisty i tyle zrobil dla Barcy ze naprawde jest nad czym plakac a Silva jest kozacki i jesli ten dzieciak mial by pomoc w sprowadzeniu Silvy na Camp Nou to ja jestem na wielkie TAK.
Visca el Barça!
0
Jak to jest nowa Barcelona ta lepsza to ja chyba chce ta stara i gorsza ;/
0
ja chce silve ;P
0
taaaaaaaaa wywalili R10 po to by zostal sobie G& ja nie moge..
0
No to jaki wynik stawiamy? ;D Barca 10 : 0 Wisla .. hehe ;P
0
zal.pl normalnie Jeffren jest tak zajebisty i tyle zrobil dla Barcy ze naprawde jest nad czym plakac a Silva jest kozacki i jesli ten dzieciak mial by pomoc w sprowadzeniu Silvy na Camp Nou to ja jestem na wielkie TAK.
Visca el Barça!