O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4296
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 21

Komentarze

0

Ja nie widze innej opcji jak wyjście 3-5-2 na ten mecz. O ile Montoya by jeszcze mógł zagrać, bo w poprzednim sezonie grał nieźle, tylko że Lucho na niego nie stawia więc pewnie nie ma formy to Douglas to totalna tragedia! Pedro nidgy nie grał na PO, więc według mnie to strzasznie ryzykowne go tam wystawiać, mimo że jest waleczny i zawsze chętny do gry i pressingu. Adriano nie wszedł jeszcze w dobry rytm, a mam nadzieje, że wkońcu wejdzie bo to świetny zawodnik. Jest dużo opcji roztrzygnięcia tego problemu, a przed Lucho nie lada wyzwanie!

0

Oby sie rzokręcił, bo narazie to u nas lipa z pomocnikami ...

11

Zauważyliście, że jak nie było Messiego, Neymara i Suareza to Douglas rozegrał swój najlepszy macz w barwach Barcy?

0

Gorzej jak Real ich zleje a, oni nas ...

0

Oiekny gol Rakiticia

Zobacz wszystkie

11

Zauważyliście, że jak nie było Messiego, Neymara i Suareza to Douglas rozegrał swój najlepszy macz w barwach Barcy?

3

A dlaczego by miał nie mieć jaj stawiajac na ten duet? Powinien wystawic Pique i Mathieu lub Mascherano i Mathieu.

2

No ciężko tu mówic ze to jego wina, skoro wybrał dobra decyzje, powinna byc czerwona dla bramkarza Rayo i karny. Nie ma co narzekac ze nie podal czy ze nie strzelał, bo wybrał dobra decyzje, tylko sedzia pomylił sie tragicznie.

2

Bez przesady w ataku zagrali przyzwoicie,mtylko w obronie kiepsciotko. Gdyby stal Bravo to wygralibysmy 2-1. Mnie osobiscie gra Barcy sie podobała. Zdecydowanie brakuje Suareza i widocze bylo to ze Rakitic I Busquets to nie zawodnicy na najlepsze mecze.

1

Nie musisz tego zobaczyc, moge Ci to powiedziec . Wygladalo by to beznadziejnie! Strasznie irytujace sa tego typu komentarze. To nie jest jakis robot, ktory potrafi nie wiadomo co. Postawisz go na prawej obronie to zagra słabo bo nidgy tam nie grał, nie wrzuci tak jak z lewej strony. Jaby Luis Enrique robił tego typu rotacje to skonczylibysmy w srodku tabeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?