O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 44
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN za spam

mod

0

BAN za spam

mod

0

BAN za spam

mod

0

BAN za spam

mod

0

Nie spamuj!

ostrzeżenie

mod

Zobacz wszystkie

0

2:1 Iniesta :) ALE BYŁ SPALONY

0

Byłem tam mam autografy prawie całej naszej paczki!! Tylko Caceresa nie mam i Pique!! Ale tak to wszystkich zarąbiscie jest ich zobaczyc na żywo!!

0

Masz racje gczoo ale poniosło mnie troche bo to jest juz wkurzające

0

Nie nie byłem ...wrrrr;/:D:) ale i tak mam:D

0

Ej macie jakieś mecze barcy z realem ten co było 1:1 .. 1.04.2006 albo ten co było 3:0 2 bramki ronaldinho albo wogóle jakies fajne mecze bo jestem fanem ronaldinho:) z Góry ThX:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?