4 stycznia 2009, 20:42
0
BAN za spam mod
4 stycznia 2009, 20:41
Nie spamuj! ostrzeżenie mod
3 stycznia 2009, 21:38
2:1 Iniesta :) ALE BYŁ SPALONY
26 sierpnia 2008, 14:46
Byłem tam mam autografy prawie całej naszej paczki!! Tylko Caceresa nie mam i Pique!! Ale tak to wszystkich zarąbiscie jest ich zobaczyc na żywo!!
20 sierpnia 2008, 14:42
Masz racje gczoo ale poniosło mnie troche bo to jest juz wkurzające
26 sierpnia 2008, 15:10
Nie nie byłem ...wrrrr;/:D:) ale i tak mam:D
11 grudnia 2008, 23:16
Ej macie jakieś mecze barcy z realem ten co było 1:1 .. 1.04.2006 albo ten co było 3:0 2 bramki ronaldinho albo wogóle jakies fajne mecze bo jestem fanem ronaldinho:) z Góry ThX:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN za spam
mod
0
BAN za spam
mod
0
BAN za spam
mod
0
BAN za spam
mod
0
Nie spamuj!
ostrzeżenie
mod
0
2:1 Iniesta :) ALE BYŁ SPALONY
0
Byłem tam mam autografy prawie całej naszej paczki!! Tylko Caceresa nie mam i Pique!! Ale tak to wszystkich zarąbiscie jest ich zobaczyc na żywo!!
0
Masz racje gczoo ale poniosło mnie troche bo to jest juz wkurzające
0
Nie nie byłem ...wrrrr;/:D:) ale i tak mam:D
0
Ej macie jakieś mecze barcy z realem ten co było 1:1 .. 1.04.2006 albo ten co było 3:0 2 bramki ronaldinho albo wogóle jakies fajne mecze bo jestem fanem ronaldinho:) z Góry ThX:)