3

@szkutnik91 kurde chłop podobno jest w 3 miastach jednocześnie Barcelonie, Manchesterze i Rosario ciekawe...

1

@LuisSalvano a czy ja komuś zabroniłem sympatyzować z innymi klubami wyraziłem tylko swoje zdanie jak niektorzy użytkownicy podobno la rambla jest dla każdego wiec mogę to pisać

1

@wierbafcb ok nie zabraniam ci tego tylko piszę to w swoim imieniu

2

@SHIBA a 3/4 la rambli nadal bedzię łykać te wszystkie info o Leo jak pelikany mimo twojego wpisu heh..

26

Zawsze będę kibicem Barcy nie żadnego City bez względu na to co się wydarzy.

1

@Malina1994 pewnie to wymysł mediów :p

3

@BarcaInfo Jedni swoje, drudzy swoje, niech ten Messi się w końcu wypowie bo już troche mam dość tych informacji o Leo

1

@Gomess a to nie Dawid Hanc był polskim CR7?

0

Moim zdaniem niezależnie od decyzji Bartomeu i tak Leo odejdzie. Obym sie mylił ale tak myślę.

0

@BarcaInfo ja tam nie traktuje takich osób poważnie i po prostu nie zwracam na nich uwagi

0

@BarcaInfo to nie wina Pepa tylko tego zarządu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?