RonaldoNazario
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
Gdańsk
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@szkutnik91 kurde chłop podobno jest w 3 miastach jednocześnie Barcelonie, Manchesterze i Rosario ciekawe...
1
@LuisSalvano a czy ja komuś zabroniłem sympatyzować z innymi klubami wyraziłem tylko swoje zdanie jak niektorzy użytkownicy podobno la rambla jest dla każdego wiec mogę to pisać
1
@wierbafcb ok nie zabraniam ci tego tylko piszę to w swoim imieniu
2
@SHIBA a 3/4 la rambli nadal bedzię łykać te wszystkie info o Leo jak pelikany mimo twojego wpisu heh..
26
Zawsze będę kibicem Barcy nie żadnego City bez względu na to co się wydarzy.
1
@Malina1994 pewnie to wymysł mediów :p
3
@BarcaInfo Jedni swoje, drudzy swoje, niech ten Messi się w końcu wypowie bo już troche mam dość tych informacji o Leo
1
@Gomess a to nie Dawid Hanc był polskim CR7?
0
Moim zdaniem niezależnie od decyzji Bartomeu i tak Leo odejdzie. Obym sie mylił ale tak myślę.
0
@BarcaInfo ja tam nie traktuje takich osób poważnie i po prostu nie zwracam na nich uwagi
0
@BarcaInfo to nie wina Pepa tylko tego zarządu