1

Wesołych zdrowych oraz radosnych świąt, mokrego dyngusa, i zwycięstwa w Champions League i La La Liga dla wszystkich użytkowników i redakcji.

0

Mathieu i Mascherano też do najmłodszych nie należą, a o Pique nie mówię, bo gramy 2 stoperów.

0

A ja mam nadzieję, że jeszcze Don Andres nas zaskoczy, gdy wróci jego najlepsze oblicze sprzed lat.

0

Stoper i tak jest potrzebny, bo Bartra chyba jednak jeszcze się nie nadaje na 1-wszy skład a Vermaelen to ciągłe ryzyko kontuzji i nie ten wiek , więc potrzebujemy pewnego stopera na lata, jakim z pewnością jest Boateng.

0

24 mln w porównaniu z Xavim i Alvesem to jak 0,5 litra na trzech.

0

Jak najbardziej, ale nie tylko jemu. Na podobne wynagrodzenie zasługuje Puyol, Iniesta, Henry, Ronaldinho i wielu innych.

0

Niektórzy niestety nie znają tego pojęcia

0

Nie no, to już zaczyna być śmieszne. Pewnie Neymar jak skończy karierę się będzie po sądach jeszcze włóczył. A nawet jeśli było tam oszustwo to po co od razu do więzienia ich pchać? Wyrównać te podatki i tyle.

1

No i bardzo dobrze. Tylko podejrzewam, że ten Souleymane to tylko kropla w morzu i takich prześladowanych, czarnoskórych kibiców i innych ludzi są miliony. Ale przynajmniej jeden mały krok w dobrą stronę ze strony PSG. Szacunek dla klubu.

0

Szacuneczek.Nie każdy tak wypowiada się o Swoim rywalu, a przecież Neymarowi czasem zdarzy się symulka, więc tym bardziej szacun Álvaro.

1

Akurat teraz Real jest za nami tylko 4 pkt, więc muszę Cię zmartwić, że strata punktów jednak może doprowadzić do tragedii.

1

Leo powinien zagrać z Celtą, bo tego rywala na pewno nie można lekceważyć. W końcu nie każdy ogrywa Barcę na Camp Nou. Chyba dobrym posunięciem byłoby wstawić go od początku i zdjąć ewentualnie po wypracowaniu dobrego wyniku.

0

Transfer Boatenga byłby doskonałą opcją, bo jest on jeszcze młodym ale już świetnym stoperem i z Pique pewnie tworzyliby duet nie do przejścia. Ale jego transfer wydaje się czymś niemożliwym. Myślę, że sprowadzenie Laporte też byłoby dobrym posunięciem. Ale 42 mln za 20-latka? Bez przesady...

0

Jak dla mnie, to dobra wiadomość. Zmniejsza się jego pole manewru i może będzie się dało osiągnąć z nim porozumienie na sensownych warunkach.

1

Trzeba zobaczyć najpierw jak będzie grał Gerard po powrocie z Sevilli,a dopiero później podejmować decyzję o pozostaniu lub ewentualnym transferze.

0

Jest inteligentny i mądrze się wypowiada. Cieszy mnie, że ważniejsze dla niego od trofeów indywidualnych są drużynowe. Bravo zasługuje na szacunek.

18

Dlaczego nie odezwali się wcześniej, zanim Real zdobył Danilo? Mogliśmy zrobić wymianę, dorzucić brakującą kwotę i wszyscy byliby zadowoleni, a teraz i my i oni szukamy prawego obrońcy.

0

Szkoda go :( To był taki wielki talent, ale niestety kontuzje gonie opuszczały i nie wiadomo kiedy prawie 30 na karku. Ale dzięki jednemu niezwykłemu podaniu na zawsze utkwił w mojej pamięci.

0

Mam nadzieję, że Leo zagra, bo jest to klub, który może nam uprzykrzyć życie, co już niestety pokazał na jesieni. Ale tym razem się uda!

2

Poza Rakiticiem, Neymarem i Rafinhą to się nie popisali za bardzo, szkoda :( . Mam nadzieję tylko, że nie złapią doła i się zmobilizują na mecze klubowe. Powodzonka :D

0

W kalendarium na dole wszystko pisze. Pozdrawiam :D

23

Szacunek i gratulacje dla Taty Martino za posadzenie go na ławce. Kamień z serca.

7

" Tak się składa, że jestem ekspertem " - Skromność ponad wszystko. :D

1

Nawet zmarłego użyją, żeby gazety sprzedać . Ale podoba mi się expresowa reakcja klubu na pierdoły wypisywane przez prasę.

0

Pique ich nie wpuścił? Nie przypominam sobie (
Koniec dyskusji, nie mam zamiaru się kłócić)

0

I pamiętajmy, że przeszedł tam pozornie bez formy, spisany na straty, dla rozrywki. Zlatan potrafi zaskoczyć :D

0

No,,dokładnie. Niedługo trzeba będzie pudłować karne, żeby się z Ciebie nie śmiali. Przeginają ostro niektórzy

1

Nie lubię go za bardzo za to, jak wypowiada się na temat Barcy i Guardioli, ale cóż-są ludzie, których się kocha lub nienawidzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?