5

Lewy co za akcja oskrzydlająca xDDD

2

Ferran dziś bez szału, fajnie walczył i kilka razy wystawił piłkę na strzał.
Powinnien mieć dwie bramki gdyby nie Raphinhia

3

Dzisiaj bez Pedriego i Joana to Rayo by nas ośmieszyło.

0

@clyde Tam gdzie jego miejsce czyli na ławie.

1

Joan TOP
Natomiast zawodnik Rayo tragicznie to zrobił

6

Trzeba już mu pomnik postawić

3

Tu powinno być 4:0 ale Olmo i Raphinhia sabotowali.

1

Zajebiste krycie.

0

Garcia też dzisiaj tragedia

4

Beznadziejny mecz Olmo i Raphinhii.

4

Raphinhia jest dziś dramatyczny

1

Joan Garcia!!!!!!!!!!!

0

@partymaker No tak był przed nim obrońca ten który go faulował, więc gdyby nie to wejście to Yamal by tą piłkę zgarnął.

0

@sokot Karny był normalny.

0

Raphinhia i Olmo do zmiany.
Tylko psują.

2

Postraszył gołębie na stadionie

0

Olmo Jezus Maria

1

Var podobno nie działa
Hahahahahaha
Póki co sędzia ogarnia i liniowi też.
Oby było tak dalej.

13

Naprawdę niektórych oczy mają w dupie.
Karny w 100%

0

@partymaker No jak stracił, dobiegł by do niej gdyby nie to wejście.

3

@LeszekFCB Coooo? xD

0

Wleciał w noge Yamala nie dotykając piłki.
To nie jest miękki karny tylko ewidentny.

0

Ewidetny karny nie wiem o czym tu dyskutować.

0

@Szmulek To ewidentnie było złe podanie a nie że Ferran za wolny.

0

Ale zjebał to podanie

Raphinhia już dwa gole zmarnował.

0

@Pawlusek Biorę pod uwagę piłkarzy z pola ale tak Joan TOP.

1

Póki co Pedri i długo długo nic

2

Eric kolejne podanie przez środek i strata...

0

Brawo Joan. !!!

0

Co ten Raphinhia.
Ferran by miał praktycznie tylko dołożenie nogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?