Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Linetty był zagrożony absencją w barażach?
Jak nie to ściągnięcie go całkowicie bez sensu,jeden z lepszych jak nie najlepszy na boisku.
2
@Kwiatek67 Słabo.
3
Nikt mi nie w mówi że nie wystawienie Lewego czy Zielińskiego od pierwszej minuty to tylko i wyłącznie decyzja Sousy.
Który trener swoich najlepszych graczy wystawia na Andorę a na kluczowy mecz z Węgrami wystawia rezerwy.
Decyzja była po rozmowach z zawodnikami i jakby chcieli to by zagrali.
0
@tobiasson92 Nie oszukujmy się,Sousa podjął decyzję po rozmowie z Robertem a nie od tak.
1
@Barwindg Argentyna, Hiszpania.
1
Tak naprawdę ten mecz był bardziej kluczowy niż ten z Andorą.
Lewy wolał strzelać Andorze niż pomóc z Węgrami.
Klich wykartkował się na baraże.
Gra Piątka to był dramat.
W tej reprezentacji coś wart jest jedynie Zieliński.
Puchacz,brak słów.
Szczęsny nie pomaga znowu.
Masa nie przemyślanych decyzji,nie mówiąc jak wyglądała nasza gra.
Dobrze że nie pojedziemy na mundial bo by się skończyło jak w 2018.
2
Gdyby Lewandowski grał to byśmy spokojnie nic więcej nie zrobili.
Dramat w każdej formacji.
0
Szwajcaria 4:0.
Czyli Włosi w Barażach chyba że strzelą 3 bramki w doliczonym :D
0
Szczęsny miał sporo farta.
0
Możemy nie być rozstawieni, dodatkowo Włosi też w Barażach.
Adios Mundial
0
Kiedy ma być losowanie?
0
Szwajcaria 3-0 na ten moment są pierwsi w grupie.
Co decyduje jeśli obie drużyny będą miały taki sam bilans bramkowy?
1
@LS Mi akurat nie ale przy logowaniu była informacja że mają jakieś problemy.
0
Nie widziałem wielu meczów Olmo, dzisiejszy był najlepszy który widziałem w jego wykonaniu ale jakoś nie jestem do niego przekonany w kontekście transferu do Barcy, wolałbym innego typu napastnika.
31
Zapraszamy.
1
@FCBach Grał chyba z lewej strony w meczu z Realem w tamtym sezonie i nie wypaliło to kompletnie.
22
Widział jak wygląda gra za Koemana no to zaczął się przygotowywać wcześniej.
1
@paweldunajecfcb Tak
2
@Rewolucja123 To jest prawidłowa reakcja, jestem przekonany że człowiek co rzucił tego banana to nie rasista, chciał tylko zdekoncentrować Alvesa, oczywiście nie pochwalam rzucania czymkolwiek w piłkarzy.
Dani wyszedł z założenia że nikt nie jest w stanie go obrazić.
Żyjemy w czasach gdzie połowa piłkarzy by zeszło z boiska,absurd.
1
Cienko ten wynik wygląda.
1-4 i to grając cały mecz z zawodnikiem więcej.
Powinniśmy klepać w polu karnym na spokoju a tu większość goli po wrzutkach których ogarnięty trochę zespół nie dałby w sobie wpuścić.
Brakowało mi fantazji,polotu i lekkości w tym meczu.
0
Dani witaj w domu!!!
2
No na czerwo to na pewno nie było.
Żółta i tyle.
2
Powrotu Alvesa się nie spodziewałem kompletnie.
Fajnie że zobaczymy go chociaż na rok.
Mam nadzieję że nie będzie prezentował tych pięknych wrzuteczek z ostatnich dwóch sezonów u nas.
Za darmo to uczciwa cena.
Marketingowo też trochę da, w końcu to żywa legenda tego klubu.
8
Od dobrych kilku lat szukamy kogoś dobrego na prawą obronę.
Czy Dani Alves godnie zastąpi Daniego Alvesa?
Transfer pod względem atmosfery i pod zdobycie doświadczenia przez młodych u boku takiego grajka to luksus.
Grunt to dobrze zagospodarować jego czas na boisku,by za bardzo nie brał minut naszym młodzikom.
0
@Klimach fan Z tego klubu był wypychany Alves,Pedro czy Suarez a jak wiemy do dzisiaj nie mamy ludzi na ich miejsce.
Trzeba ściągnąć bramkarza np.Onane.
Obserwować ich przez rok czy dwa i dopiero podjąć decyzję o odejściu Stegena.
0
@Joe_Pesci Koeman:"Gra się tak jak się trenuje"
3
@tomek8756 Serial bardzo przyjemny, trochę przewidywalny, chociaż było kilka zaskoczeń.
Fajny pomysł na serial, 7/10.
Chętnie oglądne kolejny sezon.
5
@Kamilos84 Tak, prezydent jest najwyższym zwierzchnikiem sił zbrojnym
1
@MesQueUnClub96 Trudno żeby powiedział że to prawda przed galą.
2
Kiedyś to było.
https://streamable.com/kv249y