0

@amanter Jeśli to prawda to w aktualnej sytuacji jest to bardzo dobry układ dla nas.

1

@Mizander O tym samym pisałem, myślę że presja na niego tak nie działa a i na ten numer zasługuje chociaż dziwnie widzieć bramkarza z 10.

2

Niech gra tutaj jak najdłużej ale przy przedłużaniu umowy trzeba te jego chore zarobki ukrócić co najmniej o połowę.

0

Pod żadnym pozorem bym 10 Cou nie dawał.
Nie oszukujmy się dostanie tego numeru wiąże się z dodatkową presją.
Coutinho bardzo lubię i jego styl gry ale za bardzo nie wierzę w to że się odbuduję, szczególnie jakby dali mu tą dychę.
Jeśli nie będziemy mieć pełnej kadry to nikomu nie dawać a jeśli będzie inaczej to ktoś ze starszych powinnien wziąć ten numer.
Najlepiej jakby był to Pique, dobrą opcją byłby też Aguero. Chętnie też zobaczył bym z takim numerem Ter Stegena.

0

@FanBarcy123 No właśnie a tam gra Lewy a reszta ligi jest na znacznie niższym poziomie.

2

@Janiama Nikt nie podważa klasy Lewego tylko jest mowa o tym że takich statystyk nie kręcił by w lepszej lidze czy w słabszym zespole.
Liga niemiecka aktualnie jest na poziomie co najwyżej francuskiej.

2

@Janiama Bundeslidze ogórki nie graja?
Wystarczy sobie puścić kilka meczy nawet drużyn z top5 zobaczyć jak graja?
Oprócz Bayernu to ostatnimi czasy Niemcy w Europie nie grają kompletnie nic.

2

@tobiasson92 W punkt!

0

@MesQueUnClub96 Nie wtykaj mi słów których nie napisałem.

0

@FCMichalo W PL strzelał maksymalnie 22 bramek w Niemieckiej o wiele więcej.

0

@daniel32778 Tak strzelił by koło 30 ale nie ponad 40.
Właśnie o to mi chodzi.
Lewy jest oczywiście bardzo dobrym napastnikiem.

0

@patry295 Oprócz Bayernu to Hiszpanie dochodzą o wiele dalej w Europie niż drużyny z ligi Niemieckiej. To jest Fakt.

0

@Garbatyy Ponieważ przyznanie tej nagrody byłoby nie sprawiedliwe moim zdaniem.
Wiele drużyn grało nieregularnie co wpłynęło na ich formę na pewno, zawodnicy wypadali,liga francuska została niedokończona.
Jednym słowem zbyt dużo było ingerencji czynników niezależnych od kogokolwiek.

10

Zostanę pewnie zjedzony ale trudno.

Patrząc na te błędy które popełnia top3 zespół Bundesligi, nie tylko chodzi o ten mecz bo tu dużo osób przez kontuzje nie gra to ten rekord Lewego nie wydaje się czymś kosmicznym, oczywiście ten wynik jest bardzo dobry.
Oglądając trochę meczy w tamtym sezonie czy bramki Lewego to łatwo odnieść wrażenie że poziom ligi jest mocno przeciętny.
Lewy z pewnością by nie dobił 35 bramek w takiej Hiszpańskiej ,Angielskiej i Włoskiej
Nie odbieram mu klasy ale gra w lidze którą zjadał DEMBELE!!!
Messi jak strzeli te 35 bramek i dołoży kilkanaście asyst w Ligue 1 to się nie zdziwię i też nie uznam tego wyniku za jakiś wyjątkowy który trafia się raz na 100 lat.
Liga i zespół w którym się gra ma spory wpływ na ocenę danego gracza.

0

@Oskar00 Z porównaniem do Leo.
Lewy jest świetnym snajperem ale to tyle a Messi ma prawie wszystkie elementy piłkarskie opracowane do perfekcji i pod względem czysto sportowym żaden piłkarz się z nim nie równa.

13

@Oskar00 Troszkę cię poniosło.

9

Reus to jeden z niewielu Niemców którego lubię.
Gdyby nie kontuzje to uważam że osiągnął by poziom takiego Edena Hazarda z Chelsea.

0

Myślałem że Barca z Lengletem to tragedia ale Borussia w obronie jak dzieci we mgle.
Chaos ogromny.

0

@Stasiuburza Borussia ma znaczne szansę, widać że Bayern dopiero buduje formę, mieli mało treningów z kluczowymi zawodnikami.

2

@FanBarcy123 Głównie na telefonie ale na stacjonarce też się zdarzy mi czasami.

0

@Joshi PSG jak nic.

1

@BarcaInfo Myślę że dzięki temu kibic jeszcze bardziej może czuć się częścią tego klubu.

4

@Cvzx Powinni mu prawko zabrać, tak pędzić i to w zabudowanym.

5

Mam nadzieję że Barca odwoła się od kartki Busiego.
Swoją drogą to sama La Liga powinna reagować na takie błędy bo Sergio dostał kartkę ponieważ sędzia liniowy się pomylił i to znacznie.

1

@BarcaInfo Koeman się nie pieści.

0

@michal26 Co do Nico mogę się zgodzić, choć nie jestem do końca pewny, fakt sędzia był tragiczny i miał oczy w dupie ale Roberto i Emerson na minus.

1

Koeman bardzo dobrze ustawił drużynę w tym meczu ale te zmiany naprawdę słabe.

Roberto nic nie pokazał i nie piszcie że strzelił bo dołożył nogę tylko (brawa że poszedł za akcją) ale to tylko tyle po jego wejściu nastał chaos w środku pola.
Emerson popełnił błąd przez który rywale złapali kontakt.
Nico też zamieszany w gola choć tu piłkarz Sociedad pięknie uderzył.

2

Sędzia dzis był tragiczny.
Świetna postawa naszej drużyny.
Były nerwy ale przez błąd nowego Emersona i geniusz Oyarzabala.
Brawo takiego rozpoczęcia oczekiwałem.

1

Roberto trafił do pustaka wow!
Brawo że się tam znalazł ale od wejścia nic nie pokazał tak jak zwykle z resztą.

2

Drżenie o wynik do końca w meczu Barcy?
Nowe,nie znałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?