O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4365
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 12

Komentarze

0

Ja broń Boże się z Was nie śmieje, nie robie beki jak to teraz na czasie po prostu wkurzają mnie łajdacy którzy nie potrafią kierować zespołem który ma największą rzesze fanów, ma bogata historie. Coś tu nie gra i tyle.

0

Może i chce ale podpisał 5 letni kontrakt niedawno a FSG twardo stoi przy tym ze go nie sprzedadza bo najprościej nie potrzebuja kasy, najzwyczajniej. Powiedz mi jedna rzecz, chcesz tworzyc mocny europejski zespol, masz zawodnika/ów światowej klasy, masz bardzo duży budżet, zawodnicy nie maja klauzul, maja dlugie kontrakty, MUSISZ ICH SPRZEDAC?? CHCESZ ICH SPRZEDAC?

2

To, że Coutinho nie odejdzie było mówione od x czasu, a Trasnfer Request nie równa się w 100% z przenosinami, zawodnik nigdy nie będzie większy od klubu a może skończyć jak Sakho.

0

Jak wielu nienawidziło tiki taki w wykonaniu Barcelony dla mnie to był majstersztyk, po prostu coś pięknego a teraz? Jeśli Wasz zarząd się nie opamięta to dobrze, na swoim podwórku może i będziecie w czubie bo kto może Wam zagrozić? Leganes, Las Palmas czy inne Eibary ale w Europejski Pucharach może być już problem z którym będzie ciężko wygrać bo nawet na tą chwile mój ukochany Liverpool mógłby Wam solidnie zagrozić gdzie z 5 lat temu na samym starcie bym obstawił sromotne lanie.

0

Nie wierzcie w plotki pochodzące z The Sun, gdyby mogli to by napisali, że Mieszko 1 był woźnym w szkole :)

Zobacz wszystkie

10

Tymczasem LFC odrzuciło Waszą oferte za Cou 100ml euro + 25m w bonusach kilka minut po zlożeniu oficjalnej oferty. Nie jestem typem kibica wysmiewajacego inne zespoly ale naprawde cos sie dzieje nie tak z Barcelona, transfer Paulinho przełkne dlatego, ze sądze że wielu z Was cofnie te negatywne komentarze nt. tego transferu, dla mnie będzie ostoją środka pola ale poza tym?? Gdzie jest wielka Barcelona sprzed kilku lat?? Aż się łza kręci w oku..

2

To, że Coutinho nie odejdzie było mówione od x czasu, a Trasnfer Request nie równa się w 100% z przenosinami, zawodnik nigdy nie będzie większy od klubu a może skończyć jak Sakho.

0

Nie wierzcie w plotki pochodzące z The Sun, gdyby mogli to by napisali, że Mieszko 1 był woźnym w szkole :)

0

Jak wielu nienawidziło tiki taki w wykonaniu Barcelony dla mnie to był majstersztyk, po prostu coś pięknego a teraz? Jeśli Wasz zarząd się nie opamięta to dobrze, na swoim podwórku może i będziecie w czubie bo kto może Wam zagrozić? Leganes, Las Palmas czy inne Eibary ale w Europejski Pucharach może być już problem z którym będzie ciężko wygrać bo nawet na tą chwile mój ukochany Liverpool mógłby Wam solidnie zagrozić gdzie z 5 lat temu na samym starcie bym obstawił sromotne lanie.

0

Może i chce ale podpisał 5 letni kontrakt niedawno a FSG twardo stoi przy tym ze go nie sprzedadza bo najprościej nie potrzebuja kasy, najzwyczajniej. Powiedz mi jedna rzecz, chcesz tworzyc mocny europejski zespol, masz zawodnika/ów światowej klasy, masz bardzo duży budżet, zawodnicy nie maja klauzul, maja dlugie kontrakty, MUSISZ ICH SPRZEDAC?? CHCESZ ICH SPRZEDAC?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?