2

Wiem, i jako osoba która juz od ok 15 lat sympatyzuje z Realem mam tak skrajne odczucia co do jego osoby, że szkoda słow. Jesli chodzi o statystyki jest to top (tak jak i Messi który gra słabiej w ostatnich miesiącach) ale jego fochy bo nie dostał piłki albo upadki przy starciach z innymi piłkarzami ... Każdy team z topu ma min 1 piłkarza który jest egoistyczny (Cr7, Leo, Robben) i jeśli wygrywają to jako zespoł a przegrana to w 99% ich wina i wiekszośc "kibiców" chce ich sprzedawać po 1 przegranym meczu.

1

Granie na rekord może się źle skonczyć. Wystarczy, że ktoś będzie miał okazje na bramke ale poda do Messiego (bo rekord) i będzie remis. Tylko dlatego wczoraj Real wygrał 1:0 ponieważ ciągle szukali CR7

0

Ale nawet Rakitic w formie nie ma podejścia do Xaviego czy Iniesty

0

Wychodzi to o czym mówiło dużo osób ale nie kibice Barcelony bez Xaviego i Iniesty Messi nic nie robi.

0

Tyle samo co Raul ale niestety nie chcial byc zmiennikiem ;/ do tego klub potraktował go jak "zwykłego" gracza. Jako fan Realu podziwiam waszego generała:)

0

Trebron10 gratuluje wiedzy i świata w jakim żyjesz:) Finał LM z B.Lev i piękny gol Zidana tego nie pamiętasz?

0

jako kibic RM muszę powiedzieć ze jestem pod wrażeniem gry Barcelony. Jedynie co może irytować to zachowanie graczy z obu stron

0

Trzeba przyznać ze Cris gra całkiem całkiem dzisiaj, a co do Hiszpanii. Graja prawie jak Barca, prawie bo nie ma ma Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?