O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2437
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 9

Komentarze

5

@Herbert Nie ważne kto głosuje, ale kto głosy liczy :-)

2

Co za czasy. Kiedyś Barca wygrywała wszystko, a teraz każdy mecz to wyzwanie. Mam nadzieję, ze postawienie na młodych w przyszłości przyniesie korzyści. I pomyśleć, że profesjonalny klub, a był zarządzany jak agencja państwowa, bez ładu i składu i konroli.

0

@rk Na tę chwilę to Barcelona to jedna wielka porażka pod każdym względem. Messi powinien odejść ale nie za darmo tylko za sensowną kwotę za którą można by było przebudować skład.

2

@stone80 jakby komorka na stole brzęczała

0

@borys27 Był taki sezon przed Guardiolą, że Barca w LM biła rekordy bramek i nie przegranych meczy, a w lidze grała bardzo słabo. Następnie zaczęła przegrywać wszystko z wszystkimi. Podobnie czuję się teraz. Niby cacy, niby jeszcze wygrywają, ale jak się patrzy na finał z Athletico, jak rośnie forma Realu i jak grają czołowe kluby europejskie, to widać nadchodzące kolejne przegrane. Trener powinien dawno być zmieniony (po przegranej z Liverpoolem w LM?). Mam nadzieję, że teraz nawet jak już nic Barca nie zdobędzie, to w przyszłym sezonie zacznie być tylko lepiej. I nawet jak będa przegrane mecze, to będzie się dało patrzeć na ładną, ofensywną i radosną grę, a nie snucie sie piłkarzy po strzeleniu 1ej bramki.

Zobacz wszystkie

5

@Herbert Nie ważne kto głosuje, ale kto głosy liczy :-)

2

Co za czasy. Kiedyś Barca wygrywała wszystko, a teraz każdy mecz to wyzwanie. Mam nadzieję, ze postawienie na młodych w przyszłości przyniesie korzyści. I pomyśleć, że profesjonalny klub, a był zarządzany jak agencja państwowa, bez ładu i składu i konroli.

2

@stone80 jakby komorka na stole brzęczała

0

@borys27 Był taki sezon przed Guardiolą, że Barca w LM biła rekordy bramek i nie przegranych meczy, a w lidze grała bardzo słabo. Następnie zaczęła przegrywać wszystko z wszystkimi. Podobnie czuję się teraz. Niby cacy, niby jeszcze wygrywają, ale jak się patrzy na finał z Athletico, jak rośnie forma Realu i jak grają czołowe kluby europejskie, to widać nadchodzące kolejne przegrane. Trener powinien dawno być zmieniony (po przegranej z Liverpoolem w LM?). Mam nadzieję, że teraz nawet jak już nic Barca nie zdobędzie, to w przyszłym sezonie zacznie być tylko lepiej. I nawet jak będa przegrane mecze, to będzie się dało patrzeć na ładną, ofensywną i radosną grę, a nie snucie sie piłkarzy po strzeleniu 1ej bramki.

0

@rk Na tę chwilę to Barcelona to jedna wielka porażka pod każdym względem. Messi powinien odejść ale nie za darmo tylko za sensowną kwotę za którą można by było przebudować skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?