Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@fotohobby lub głupio kiwać i tracić co chwilę piłkę zamiast przerzucić do cancelo
0
@Krystiansigma2734 pachołek to bierze na siebie nawet spuche mekambe xD
1
Mati już bigos gotuje na uspokojenie.
1
Ucz się jamalek i ferran jak sie gole strzela.
0
i po co ten dzieciak się kiwa zamiast przerzucic na drugą stronę. przeciez widzi, że tam nie ma miejsca
1
ile ten jamal może tracić tych piłek na boku.
2
My gramy wszystko jedną stroną. To jest żałosne. Trzeba było jamala przesunąć do środka i wpuścić runiego
5
Ojciec z synem wchodzi
0
Mati pewnie napisze, że to wina bobusia xD
0
Płotka jak zwykle w bramkarza xD
1
Dziękujemy niggreria za przelew. uff
0
Czy my musimy miec upośledzoną obronę?
5
Czemu raszford wyglada jak brat balde?
8
niesamowite realowi bez problemu by dali 11 xD
endrik przeleciał 5 metrów XDDDD
0
srealowi dali karny na endricku jak byl 5 metrow za linia, a naszemu nie daja jak byl na linii xD
0
leż tam w tym boxie i nie wychodz z niego az nie wsaze na 11 xD
4
Agent mossadu zszedł i od razu lepiej
0
Wina Roberta, ze nic nie strzelaja.
2
Dobrze, że grizman ma celownik jak ferran
0
@Nazio_87 tak. minimum15 znakow
1
@DJ1992 dostałby zawału madryciok
0
Niesamowite jest to, że olmo jest wyżej w herarchii napastników niż ferran xD
2
O widzę, że już było grillowanie xD
"Real Madrid TV: Dzisiaj sędziuje arbiter powiązany z Negreirą i ten od korków Maffeo w kolanie Viniego "
To teraz będzie druga czesc xD
2
przed roznym juz powinien skonczyc, a ci jeszcze chca rozny xD
3
niesamowite jest to, że oni przegrywają i stoją w miejscu w ataku xD
stoją jak PACHOŁKI tak jak ich nauczył trener pachoł xD
1
Teraz spell z gwizdkiem pewnie będzie przedłużał ile się da xD
0
@turhiay ja, jak właczam to zwsze coś złego sie dzieje
4
sreal pewnie dostanie 6 minut jak nie strzelą do 90 minuty
4
@Gacu95 to, że boniek grał w latach kiedy piłka nożna była na poziomie dziejszej okręgówki i spotkał 15 innych Polaków, którzy potrafili grać to nie jego zasługa indywidualna.
Gdyby Lewy urodził się w argentynie, niemczech czy hiszpanii to by zdobył wszystko z reprezentacja.
Zapomiałeś chyba jak niemcy płakali, że lewy nie może grac dla nich, bo gdyby grał zdobyliby wszystko.
0
@Karolo91 runi to już w zamrażarce siedzi