3

@fotohobby lub głupio kiwać i tracić co chwilę piłkę zamiast przerzucić do cancelo

0

@Krystiansigma2734 pachołek to bierze na siebie nawet spuche mekambe xD

1

Mati już bigos gotuje na uspokojenie.

1

Ucz się jamalek i ferran jak sie gole strzela.

0

i po co ten dzieciak się kiwa zamiast przerzucic na drugą stronę. przeciez widzi, że tam nie ma miejsca

1

ile ten jamal może tracić tych piłek na boku.

2

My gramy wszystko jedną stroną. To jest żałosne. Trzeba było jamala przesunąć do środka i wpuścić runiego

5

Ojciec z synem wchodzi

0

Mati pewnie napisze, że to wina bobusia xD

0

Płotka jak zwykle w bramkarza xD

1

Dziękujemy niggreria za przelew. uff

0

Czy my musimy miec upośledzoną obronę?

5

Czemu raszford wyglada jak brat balde?

8

niesamowite realowi bez problemu by dali 11 xD
endrik przeleciał 5 metrów XDDDD

0

srealowi dali karny na endricku jak byl 5 metrow za linia, a naszemu nie daja jak byl na linii xD

0

leż tam w tym boxie i nie wychodz z niego az nie wsaze na 11 xD

4

Agent mossadu zszedł i od razu lepiej

0

Wina Roberta, ze nic nie strzelaja.

2

Dobrze, że grizman ma celownik jak ferran

0

@Nazio_87 tak. minimum15 znakow

1

@DJ1992 dostałby zawału madryciok

0

Niesamowite jest to, że olmo jest wyżej w herarchii napastników niż ferran xD

2

O widzę, że już było grillowanie xD
"Real Madrid TV: Dzisiaj sędziuje arbiter powiązany z Negreirą i ten od korków Maffeo w kolanie Viniego "
To teraz będzie druga czesc xD

2

przed roznym juz powinien skonczyc, a ci jeszcze chca rozny xD

3

niesamowite jest to, że oni przegrywają i stoją w miejscu w ataku xD
stoją jak PACHOŁKI tak jak ich nauczył trener pachoł xD

1

Teraz spell z gwizdkiem pewnie będzie przedłużał ile się da xD

0

@turhiay ja, jak właczam to zwsze coś złego sie dzieje

4

sreal pewnie dostanie 6 minut jak nie strzelą do 90 minuty

4

@Gacu95 to, że boniek grał w latach kiedy piłka nożna była na poziomie dziejszej okręgówki i spotkał 15 innych Polaków, którzy potrafili grać to nie jego zasługa indywidualna.
Gdyby Lewy urodził się w argentynie, niemczech czy hiszpanii to by zdobył wszystko z reprezentacja.
Zapomiałeś chyba jak niemcy płakali, że lewy nie może grac dla nich, bo gdyby grał zdobyliby wszystko.

0

@Karolo91 runi to już w zamrażarce siedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?