O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 95
  • Polecenia 0

Komentarze

0

mam do was pytanie czytelnicy :)

interesuje mnie czy luis figo grał gdzieś po odejściu i zakończeniu kariery w interze, kolega mi mówi ze wrócił i grał w jakimś melbourne ,czy to prawda?

0

http://pl.justin. tv/iniesta_33#/w/704266864

tutaj lepsza jakość

a co do meczu, na razie real przeważa ;/

ale wierze w młodych że wygrają

Vamos Blaugrana!

0

0

Jeśli chodzi o transfer w zimie to Tevez byłby zdecydowanie lepszą opcją...do tego wydaje mi się że tańszą bo bogate City nie będzie walczył o każdą złotówkę a do tego Tevez mógłby być zgłoszony do LM a Suarez nie

0

ravpelc

dzięki za szybką odpowiedź ;)

Zobacz wszystkie

0

a tak juz do meczu

to mam nadzieje ze Henry pokaze co potrafi i w srode rowniez wybiegnie w 1 skladzie

licze na jego doswiadczenie w LM

0

wedziu10

widze ze myslimy podobnie co do Henry'ego

0

mam nadzieje ze Alves,Messi,Ibra pojawia sie odrazu z rozpoczeciem drugiej polowy :) do zmiany moim zdaniem Bojan...zbyt samolubnie za duzo proboje strzelac z dystansu...a jesli mialbym wybierac miedzy pedro a jeffrenem to jestem za tym zeby zostal jeffren...pedro juz sie pokazal z athletic i wydaje mi sie ze do druzny juz wskoczyl a to jest szansa dla jeffrena bo rozgrywa dosc dobry mecz...czyli

Ibra in Bojan out

Messi in Pedro out

Alves in tutaj jest spora niewiadoma bo mozna troche po zmieniac w obronie

Jonathan dos Santos in Gudi out

Muniesa in Fontas out

Keita in Toure out(niech odpocznie) wydaje mi sie ze def pom to jego pozycja a nie tak jak zostal wystawiony dzisiaj

0

dla mnie to w tym meczu guardiola daje wiele szans...

ibrahimovicowi na pokazanie ze bez messiego tez potrafi strzelac

henrykowi na odblokowanie sie

keicie na powrot do formy przed najwazniejszym momentem w sezonie

0

Eto wygra i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?