interesuje mnie czy luis figo grał gdzieś po odejściu i zakończeniu kariery w interze, kolega mi mówi ze wrócił i grał w jakimś melbourne ,czy to prawda?
Jeśli chodzi o transfer w zimie to Tevez byłby zdecydowanie lepszą opcją...do tego wydaje mi się że tańszą bo bogate City nie będzie walczył o każdą złotówkę a do tego Tevez mógłby być zgłoszony do LM a Suarez nie
mam nadzieje ze Alves,Messi,Ibra pojawia sie odrazu z rozpoczeciem drugiej polowy :) do zmiany moim zdaniem Bojan...zbyt samolubnie za duzo proboje strzelac z dystansu...a jesli mialbym wybierac miedzy pedro a jeffrenem to jestem za tym zeby zostal jeffren...pedro juz sie pokazal z athletic i wydaje mi sie ze do druzny juz wskoczyl a to jest szansa dla jeffrena bo rozgrywa dosc dobry mecz...czyli
Ibra in Bojan out
Messi in Pedro out
Alves in tutaj jest spora niewiadoma bo mozna troche po zmieniac w obronie
Jonathan dos Santos in Gudi out
Muniesa in Fontas out
Keita in Toure out(niech odpocznie) wydaje mi sie ze def pom to jego pozycja a nie tak jak zostal wystawiony dzisiaj
Komentarze
0
mam do was pytanie czytelnicy :)
interesuje mnie czy luis figo grał gdzieś po odejściu i zakończeniu kariery w interze, kolega mi mówi ze wrócił i grał w jakimś melbourne ,czy to prawda?
0
http://pl.justin. tv/iniesta_33#/w/704266864
tutaj lepsza jakość
a co do meczu, na razie real przeważa ;/
ale wierze w młodych że wygrają
Vamos Blaugrana!
0
http://www.rojadirecta.org/goto/tvdeporte.blogspot.com/
tutaj moze byc final mlodych :D
0
Jeśli chodzi o transfer w zimie to Tevez byłby zdecydowanie lepszą opcją...do tego wydaje mi się że tańszą bo bogate City nie będzie walczył o każdą złotówkę a do tego Tevez mógłby być zgłoszony do LM a Suarez nie
0
ravpelc
dzięki za szybką odpowiedź ;)
0
a tak juz do meczu
to mam nadzieje ze Henry pokaze co potrafi i w srode rowniez wybiegnie w 1 skladzie
licze na jego doswiadczenie w LM
0
wedziu10
widze ze myslimy podobnie co do Henry'ego
0
mam nadzieje ze Alves,Messi,Ibra pojawia sie odrazu z rozpoczeciem drugiej polowy :) do zmiany moim zdaniem Bojan...zbyt samolubnie za duzo proboje strzelac z dystansu...a jesli mialbym wybierac miedzy pedro a jeffrenem to jestem za tym zeby zostal jeffren...pedro juz sie pokazal z athletic i wydaje mi sie ze do druzny juz wskoczyl a to jest szansa dla jeffrena bo rozgrywa dosc dobry mecz...czyli
Ibra in Bojan out
Messi in Pedro out
Alves in tutaj jest spora niewiadoma bo mozna troche po zmieniac w obronie
Jonathan dos Santos in Gudi out
Muniesa in Fontas out
Keita in Toure out(niech odpocznie) wydaje mi sie ze def pom to jego pozycja a nie tak jak zostal wystawiony dzisiaj
0
dla mnie to w tym meczu guardiola daje wiele szans...
ibrahimovicowi na pokazanie ze bez messiego tez potrafi strzelac
henrykowi na odblokowanie sie
keicie na powrot do formy przed najwazniejszym momentem w sezonie
0
Eto wygra i tyle