15 listopada 2010, 16:07
0
BAN
1 października 2010, 16:27
do SZPION"A moze real jest zje**** ale myslisz ze przegra 4:0
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN
0
do SZPION"A moze real jest zje**** ale myslisz ze przegra 4:0
0
do SZPION"A moze real jest zje**** ale myslisz ze przegra 4:0
0
BAN