Wiem, ze jesteś nowy, bo wcześniej Cię nie widziałem. Wydaje mi się, że szkoda zaśmiecać stronki takimi "newsam" i tyle. A "aha" bylo poprostu dlatego, bo mnie ten news rozjebal :) Bez zadnych podtekstów na tle osobistym oczywiscie :)
Nikt nie płacze, tylko czemu służy ten news ? Niedługo będą newsy: Messi puścił bąka, Villa podrapał się w czoło na treningu. Nie płacze, tylko zwracam Ci uwagę. Nikt mnie nie zmusza, ale jak widzę takiego newsa to żal dupę ściska. Bo poziom newswow na tej stronie uważam za bardzo wysoki, pod względem merytorycznym jak i pod względem informacyjnym. Więc nie psuj tego. Poza tym zwracaj się z szacunkiem do innych użytkowników.
Ten człowiek ma niesamowity charakter... Jego podejście do życia jest wyjatkowe i nietuzinkowe. Czasem jak czytam jego slowa... ach one niekiedy moga byc zyciowymi sentencjami ; )
To wtedy nie bylaby filozofia Barcy, zeby komus cos udowadniac... Dobrze, ze skupiaja sie na sobie i tylko sobie. Za to wlasnie ludzie kochaja Dume, a nie glupie udowadnianie komus czegos.
Komentarze
0
BAN
0
Moim zdaniem MAscherano bez sensu zolta kartka i juz za to powinna byc ocena.
0
Ale ja nie mówię, że nikogo to nie interesuje :) Mówię, że MNIE to nie interesuje, a mam do tego prawo, jako uzytkownik tego serwisu i tyle ; )
0
@Dorian
Wiem, ze jesteś nowy, bo wcześniej Cię nie widziałem. Wydaje mi się, że szkoda zaśmiecać stronki takimi "newsam" i tyle. A "aha" bylo poprostu dlatego, bo mnie ten news rozjebal :) Bez zadnych podtekstów na tle osobistym oczywiscie :)
Powodzenia dalej ; )
0
Nikt nie płacze, tylko czemu służy ten news ? Niedługo będą newsy: Messi puścił bąka, Villa podrapał się w czoło na treningu. Nie płacze, tylko zwracam Ci uwagę. Nikt mnie nie zmusza, ale jak widzę takiego newsa to żal dupę ściska. Bo poziom newswow na tej stronie uważam za bardzo wysoki, pod względem merytorycznym jak i pod względem informacyjnym. Więc nie psuj tego. Poza tym zwracaj się z szacunkiem do innych użytkowników.
Tyle
0
Panowie
bo w zyciu piekne sa tylko chwile :)
0
Ten człowiek ma niesamowity charakter... Jego podejście do życia jest wyjatkowe i nietuzinkowe. Czasem jak czytam jego slowa... ach one niekiedy moga byc zyciowymi sentencjami ; )
To ktos wiecej niz trener... :)
0
To wtedy nie bylaby filozofia Barcy, zeby komus cos udowadniac... Dobrze, ze skupiaja sie na sobie i tylko sobie. Za to wlasnie ludzie kochaja Dume, a nie glupie udowadnianie komus czegos.
Tyle w temacie
0
carlosss spoko, tez mam taka nadzieje, ze bedzie chociaz tak samo dobry i przydatny jak Pedro, ale pisze sie lepSZy :|
0
bra 4-3 - -